Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Zdraví a relax

  RSS této rubriky

  Únava, stres a povinnosti všedních dní. Zná to každá z nás a každá z nás proti těmto nemocem dnešní doby bojuje. Přepínat se a dávat ze sebe maximum není zdravé pro nikoho a měli bychom se naučit zvolnit své pracovní tempo, udělat něco pro své zdraví a relax. Odpočinek, zdravá strava, sport ale i relax ve wellness, zdánlivé maličkosti, které nás povzbudí a obnoví nejen naše zdraví ale i psychickou pohodu. Stačí i malá chvilka pro sebe a své zdraví a relax, nalezněte i vy tu pravou inspiraci.

  Zabavte se v práci skvělou online hrou!

  12.11.2012, Markéta Vocetková

  Každý má někdy čas nazbyt a nevíme, co si s ním počít. Řešením jsou zábavné online hry,které nám zpříjemní chvíle nic nedělání. Objevte jejich kouzlo i vy.

  štítky článku hry, online hry, zábavné hry, akční hry

  celý článek »

  Běhání v zimě? Jde to!

  10.11.2012, Eva Mikšíková

  Mysleli jste si, že běhat se dá jenom v létě, kdy je teplé počasí? Opak je pravdou! Pro běžce letní teploty nejsou právě ideální. Zato podzimní počasí k běhání doslova vybízí.

  štítky článku běhání v zimě, běhání, vhodné oblečení

  celý článek »

  Dejte se očkovat proti rakovině děložního čípku!

  5.11.2012, Dominika Drahovzalová

  Ve čtrnácti je ještě mladá. Dvacet pět? To už je pozdě... Ne! Vždy je vhodný čas na ochranu sebe či své nejbližší proti rakovině děložního čípku.

  štítky článku Cervarix, Silgard, rakovina děložního čípku, očkování

  celý článek »

  Horké kameny jako absolutní relaxace

  31.10.2012, Markéta Vocetková

  Vyrovnávat se s únavou, stresem a napětím. Každá z nás to zná. Pokud nemáte zrovna času nazbyt a ráda byste si někdy vyčistila hlavu,jsou pro vás masážní lávové kameny ideálním řešením. Položit se v pohodlí domova, odpočívat a užívat si teplo po celém těle...

  štítky článku relax, masážní kameny, lávové kameny, horké masážní kameny, masáže

  celý článek »

  Lék a afrodiziakum jménem zázvor

  29.10.2012, Zuzana Kůrová

  „Běží liška k Táboru, nese pytel zázvoru…“, zní úvodní sloky známé písničky. A pytlem zázvoru byste se měly vybavit na zimu i vy. A dejte pozor na ježky, protože zázvor je koření, které vás dokáže ochránit snad před všemi neduhami.

  štítky článku zázvor, afrodiziakum

  celý článek »

  Vzácný poklad čeká právě na vás

  29.10.2012, Zuzana Kůrová

  Najít poklad, to je tajný sen mnohých lidí. Jako děti jste možná hledáním pokladů strávily nemalý čas. Pořádaly jste výpravy za účelem najít velký poklad dříve než dospělí. Možná do teď tajně sníte o pokladu, ale připadáte si pošetilé. Ale nejste samy, byly byste možná překvapeny tím, kolik lidí stráví svůj volný čas hledáním pokladu.

  štítky článku detektor kovů, cenné mince, dobrodružství

  celý článek »

  Domácí vinotéka pro každého milovníka vína

  28.10.2012, Kateřina Ondíková

  Patříte k těm milovníkům vína, kteří mají svůj oblíbený ročník vždy po ruce? Láhve vybíráte s láskou a návštěvy vinic a oblíbených vinařství milujete více než dovolené u moře. Slunce, dobrá půda a péče vinařů nám dávají to nejlepší. Každý vámi koupený kus je jedinečný! Co vaši lásku k dobrým vínům dovede k dokonalosti a bude hýčkat tento lahodný mok i po přinesení domů? Objevte s námi kouzlo domácí vinotéky!

  štítky článku víno, vinotéka

  celý článek »

  Vůně domácího pečiva

  25.10.2012, Dominika Drahovzalová

  Uvítání hosta pecnem chleba a solí, to už dnes známe asi jen z Babičky. Přesto se nic nevyrovná čerstvě opečené kůrce a ještě teplému střídku chleba. A abychom kvůli němu nemusely stát fronty brzy ráno v hypermarketech, máme domácí pekárny.

  štítky článku domácí pekárna, čerstvé pečivo, domácí pečivo

  celý článek »

  Pečujte o své klouby

  21.10.2012, Zuzana Kůrová

  Bolavé klouby jsou problém, který dneska už netrápí jenom starší generaci. Ohrožení jsou i mladí lidé, například sportovci, kteří klouby neúměrně přetěžují. Ale bolest kloubů nemusí být jen výsledkem jejich neúměrného zatěžování, někdy stačí jen prochladnout a klouby se ozvou samy.

  štítky článku klouby, péče o klouby

  celý článek »
  1 13 14 15 16 17 18 19 26 38 50