Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Články autora: Kateřina Ondíková

  Cyklistika vládne světu!

  29.1.2014, Kateřina Ondíková

  Pamatujete si na své dětství, na ten opojný pocit, když jste poprvé řídili vašeho kolo bez opory rodičů nebo postranních koleček?. Nikdy jindy už jste nic takového nezažili. Poprvé v životě vás něco poslouchalo. Stálo to sice mnoho úsilí, slz, maminky vypotřebovaly litry štípající kysličníku na odřená kolena, ale ten bujný oř na dvou kolech byl zkrocen!

  celý článek »

  Jediná správná adresa pro milovníky zvířat!

  29.1.2014, Kateřina Ondíková

  Všichni milovníci zvířat občas potřebují navštívit webové stránky, přes které je možné čile směnovat, měnit, prodávat či darovat své mazlíčky. Čas od času je nutné najít nové majitele pro náš rozvětvený zvířecí klan, nebo naopak najít vhodného jedince do páru, aby mohl být váš zvířecí rod zachován. Využijte burzu zvířat, kde máte vše potřebné na jednom místě!

  celý článek »

  Vyskákaný úsměv na tváři!

  29.1.2014, Kateřina Ondíková

  Na světě je hodně radostí, ale na první místo v pomyslném žebříčku těch nejvzácnějších, řadíme rozzářené dětské oči a úsměv na tvářích těch nejmenších! Vzpomeňte si, jaké tajné tužby a touhy jste měli coby školou povinné ratolesti?. Vynecháme slony, žirafy, opice a jiné zvířecí mazlíčky nehodící se do českých domácností a spolehněte se na hit mezi dnešními dětmi. Trampolína uchvátí děti i dospělé!

  celý článek »

  Krásy Bulharska čekají na vaše objevení!

  18.1.2014, Kateřina Ondíková

  Je na vás letošní pošmourné zimní počasí bez sněhu a pravé zimy příliš dlouhé? Zkracujete si večery listováním v katalozích cestovních agentur a hledáte to pravé místo pro vaši zaslouženou letní dovolenou? Máte-li dost lokalit, které znáte jako své boty a každou mušličku na pláži vylovily vaše dítka již při loňských vodních hrátkách, pak je čas zvolit novou cílovou destinaci vaší dovolené!

  celý článek »

  Chytré řešení vozové otázky!

  3.12.2013, Kateřina Ondíková

  Pokud žijeme ve velkém městě, vlastní vůz takřka nepotřebujeme. Téměř všude se dostaneme hromadnou dopravou, nemusíme si dělat starosti s konzumací alkoholu při společenských akcích, natož s hledáním vhodného parkovacího místa. Nebýt majitelem vozu zdá se být výhoda. Při urgentních situacích však automobil bývá nezbytností. Jděte na to chytře, jako princezna Koloběžka!

  celý článek »

  Objevte svět audioknih!

  3.12.2013, Kateřina Ondíková

  Knihy lákají lidstvo po staletí. Vždyť ne nadarmo je knihtisk považován za největší vynález všech dob! Z knih můžeme čerpat moudrost, poučení nebo se jednoduše začíst do řádků a nechat se polapit světem fantazie. Knihy nám dávají možnost snít a rozšiřují nám obzory. Každý z nás má svou oblíbenou knihu z dětství. Knihu, která nás přenese do bezstarostných let, kdy nám u postele seděl prarodič s Honzíkovou cestou na kolenou. Pokud svou oblíbenou knihu ještě nemáte a vymlouváte se na nedostatek času, pak jsou audioknihy to pravé pro vás!

  celý článek »

  Nová metoda biofeedback v otázkách a odpovědích

  3.12.2013, Kateřina Ondíková

  Biofeedback označuje jednak jednoduchou zpětnou vazbu, například při měření teploty nebo tělesné váhy, ale současně také metodu pomáhající tam, kde jiné typy léčby selhaly. Své o tom ví Daniela Vaškebová z brněnské kliniky Abbia, kde s příslušnými speciálními přístroji pracují. Položili jsme terapeutce několik otázek ohledně netradiční metody.

  celý článek »

  Co vás zaručeně zahřeje!

  2.12.2013, Kateřina Ondíková

  Je podzim. Pošmourná obloha se na nás mračí ze všech stran. My propadáme za odměnu depresi. Podzimní kotníčkové boty se nám kamsi z botníku zatoulaly a ne a ne se objevit. V obchodech s obuví jsou jejich náhradníci v nedohlednu. Prostě a jednoduše, vítáme tě podzime!

  celý článek »

  Bydlení, jež uspokojí všechny generace

  27.11.2013, Kateřina Ondíková

  S nabídkou roste chuť, říká se! V posledních letech mají lidé prahnoucí po novém bydlení možnost vybírat z mnoha nových developerských projektů. Záleží jen na budoucích majitelích, jestli touží po ruchu velkoměsta či klidu periferie. Mnohdy se dají propojit všechny pozitivní stránky města prolnuté v jednom místě a to je ta pravá lokalita pro váš nový domov!

  štítky článku domov, rodiny, bydlení

  celý článek »

  Splňte si svůj sen v podobě bazénu!

  21.11.2013, Kateřina Ondíková

  Za okny probíhá pravý podzim se vším všudy. A bude hůř! Závěje sněhu, mráz a studený vítr čeká za dveřmi. Abychom však nevlídné měsíce přežili bez úhony nezbývá nám, než se těšit vzpomínkami na vyhřáté louky, teplé večery, jednoduše sen o létě se vším všudy! Vzpomínáte si na ty horké týdny, kterých bylo v prázdninových měsících víc než dost?! Při úmorném vedru nás chladila myšlenka našeho bazénu a lenošení v jeho průzračné vodě. Váš bazén je nejen starost, ale i radost. Alfou a omegou je jeho správné zakrytí!

  celý článek »
  « 1 2 3 4 5 10 14 18