Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Informace pro inzerenty

  Reklama a inzertní spolupráce

  Chcete někomu nabídnout své služby? Prosadit svou značku? Inzerovat v internetovém magazínu zaměřeném na ženy? Nebo naopak nechcete, aby vaše reklama působila tak okatě a raději byste věnovali cenu do soutěže nebo si objednali zajímavý a poutavý PR článek? Jste na správném místě – v informacích o možnostech inzerce v magazínu veStylu.cz.

  Bannerová reklama

  Banner 01 (top)
  Velikost reklamního banneru až 745×100 pixelů. Umístění nahoře vedle loga magazínu veStylu.cz na všech stránkách.

  Banner 02 (right top)
  Velikost reklamního banneru až 295×250 pixelů. Umístění nahoře v pravém navigačním sloupci (pod blokem vyhledávání) na všech stránkách.

  Banner 03 (right bottom)
  Velikost reklamního banneru až 295×250 pixelů. Umístění dole v pravém navigačním sloupci (pod blokem překladače) na všech stránkách.

  PR článek

  PR článek je zobrazen na hlavní stránce jako článek dne, stejně jako běžný nový článek se postupem času přesouvá níže. PR články z webu neodstraňujeme, zůstává na webu trvale. Současně je odkaz na PR článek zveřejněn našim fanouškům na Facebooku.

  Reklamní odkazy

  Možnost zobrazit odkaz na vaše stránky v pravém bloku stránky pod políčkem vyhledávání. Pronájem tohoto prostoru je možný již od jednoho měsíce až rok. Odkaz je zobrazován na všech podstránkách nebo jen na úvodní stránce - záleží na přání inzerenta.

  Soutěže sponzorů

  Pokud byste rádi věnovali věcnou cenu do soutěže magazínu veStylu.cz, kontaktujte nás. Přesný průběh soutěže je individuální, záleží na domluvě.

  Zadavatel soutěže nejdříve odešle redakci magazínu veStylu.cz věcnou cenu jako výhru, o kterou se bude hrát, následně bude soutěž redakcí vyhlášena. Distribuci výher výhercům zajišťuje na své náklady provozovatel magazínu veStylu.cz.

  Podmínky inzerce

  Provozovatel magazínu veStylu.cz si vyhrazuje právo odmítnout zadavatele inzerce nebo soutěže, a to bez udání důvodu. Zadavatel reklamy nebo soutěže nesmí porušovat formou a obsahem reklamy platné zákony České republiky. Za toto případné porušení platných právních předpisů nese v plné míře odpovědnost zadavatel reklamy.

  Veškeré ceny jsou smluvní, pro konkrétní nacenění nás kontaktujte.

  Kontaktní údaje pro inzerenty:

  E-mail: partner@vestylu.cz

  Telefon: +420 776 214 588