Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Zdraví a relax

  RSS této rubriky

  Únava, stres a povinnosti všedních dní. Zná to každá z nás a každá z nás proti těmto nemocem dnešní doby bojuje. Přepínat se a dávat ze sebe maximum není zdravé pro nikoho a měli bychom se naučit zvolnit své pracovní tempo, udělat něco pro své zdraví a relax. Odpočinek, zdravá strava, sport ale i relax ve wellness, zdánlivé maličkosti, které nás povzbudí a obnoví nejen naše zdraví ale i psychickou pohodu. Stačí i malá chvilka pro sebe a své zdraví a relax, nalezněte i vy tu pravou inspiraci.

  Tři pravidla pro vodáky.

  28.11.2012, Klára Maratová

  Vodácké sporty se u nás těší veliké oblibě. Každoročně k vodě vyráží tisíce lidí užít si sluníčka, přírody nebo adrenalinové sporty. Přestože se vodáctví jeví jako nevinná a hlavně nenáročná zábava, není radno podceňovat přípravu na takovéto akce, protože již mnozí za své chyby zaplatili životem.

  štítky článku plovací vesta, pádlo, vodotěsné vaky

  celý článek »

  Odšťavňuju, odšťavňuješ, odšťavňujeme...

  23.11.2012, Dominika Drahovzalová

  Vitamínů není nikdy dost. Obzvlášť teď v zimě. Ale kde je vzít? Ne každý rád zobe pilulky. Je tu mnohem příjemnější a hlavně přirozenější cesta. Vede skrze odšťavňovače ovoce a zeleniny. Napijte se vitaminové bomby!

  štítky článku odšťavňovač, test odšťavňovačů, šnekové odšťavňovače, domácí odšťavňovače

  celý článek »

  Co všechno nám může zlomit srdce?

  22.11.2012, Eva Mikšíková

  Existuje mnoho věcí, které dokáží našemu srdci způsobit bolest a utrpení. Ať je to neopětovaná láska nebo ztráta milovaného člověka, všechny tyto jevy po nějaké době postupně odezní. Naproti tomu existují rány, které čas nezahojí. Mezi ně patří zejména srdeční nemoci, jež v poslední době naše organismy stále více ohrožují. Co srdeční nemoci způsobuje a jak jejich vzniku předcházet?

  štítky článku nezdravý návyk, srdce

  celý článek »

  Načerpejte novou energii v Beskydech!

  21.11.2012, Radka Kapuciánová

  Vyrazte na víkend do Beskyd. Projděte se po horách, navštivte nedaleké památky, vychutnejte si večeři ve výtečné restauraci a zrelaxujte se v hotelovém wellness.

  štítky článku ubytování

  celý článek »

  Bazén není jen letní záležitostí!

  19.11.2012, Markéta Vocetková

  Letní sezóna je již za námi a nám nezbývá než se na ni přes zimu těšit. Ovšem neznamená to, že se musíme nutně vzdát koupání se v bazénu. Se zastřešením bazénu se dá sezóna o delší dobu prodloužit.

  štítky článku bazény, léto, koupání, zastřešení bazénu

  celý článek »

  Bleší trhy - nová nákupní disciplína

  18.11.2012, Kateřina Ondíková

  Láká vás starý nábytek? Máte rády originály a věci s příběhem. Mít celý byt zařízený od nejmenovaného skandinávského výrobce není nic špatného. Pokud však toužíte po osobitém stylu a individualitě, stačí interiér rozzářit drobnými doplňky s rodokmenem.

  celý článek »

  Nechte se unést atmosférou vinného sklípku!

  18.11.2012, Radka Kapuciánová

  Chcete tip na výlet? Chcete se podívat na místo, které má krásnou atmosféru, kam se můžete vydat s partnerem, rodinou, sejít se s přáteli…? Pak navštivte vinný sklípek!

  štítky článku vinný sklípek

  celý článek »

  Osobní trenér fitness - investice k nezaplacení

  18.11.2012, Radka Kapuciánová

  Vyznat se ve všem, co se týká sportování, hubnutí, správného jídelníčku a vůbec dobrého životního stylu je opravdu velmi těžké. Proto se na trhu pohybuje několik druhů odborníků, jejichž práce Vám velmi usnadní život...

  štítky článku fitness

  celý článek »

  Psychické týrání - citoví upíři vás vysají rychle!

  16.11.2012, Zuzana Kůrová

  Legendy o upírech, kteří sají krev, zná každý. Ale co upíři, kteří z vás vysávají energii, chuť do života, nebo ve vás vzbuzují neustálé pocity viny. Připadáte si s nimi nesvé, provinilé, unavené. Může to být kdokoliv. Vaše kamarádka, matka nebo dokonce váš partner. Jsou často dobrými psychology a útočí na vaše slabá místa. Jsou to také často hysterické osobnosti s nízkým sebevědomím.

  štítky článku citoví upíři, opičí matky, porucha osobnosti

  celý článek »

  Ty nejhezčí chvilky na svahu jedině s kvalitní výbavou

  15.11.2012, Markéta Vocetková

  Blíží se pomalu čas zimních radovánek, stavění sněhuláků a sjíždění svahů. Chystáte se volat do půjčovny a objednat si termín půjčení snowboardu či lyží? A co si raději pořídit vlastní? S kvalitní výbavou nemůžete šlápnout vedle.

  štítky článku snowboard, lyže, hory, dovolená, oblečení na hory, batohy

  celý článek »
  1 12 13 14 15 16 17 18 26 38 50