Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Sex a vztahy

  RSS této rubriky

  Vyznat se v mysli mužů, pochopit ideální partnerské soužití a budovat si své milostné vztahy. Co ale dělat, když to v posteli neklape? Je to chyba vaše nebo partnera? O citlivých tématech se nerady bavíme, ale rada by se nám občas hodila. Jak zaujmout muže na první pohled? A jak si ho udržet? Sex a vztahy nejsou jen věcí opačného pohlaví. Mít dobrý vztah s kamarádkou také stojí značné úsilí. Člověk se celý život učí a ani sex a vztahy by neměly být výjimkou. Přiučte se v milostném životě i vztazích mezi lidmi!

  Jak vybrat vibrátor?

  17.6.2018, Komerční sdělení

  Čas od času se do ložnice každého páru vloudí nuda a šeď a to není pro spokojený vztah rozhodně dobré. Svěží vítr do ložnice můžou přinést různé hračky pro dospělé, zejména tradiční vibrátory, ze široké nabídky si stačí jen vybrat. A vybírat je potřeba chytře.

  celý článek »

  Najděte si svůj ideální protějšek za hranicemi

  4.11.2015, Komerční sdělení

  Najít pravou lásku se nemusí každému podařit hned. Nutné je si uvědomit, že možná na vás nečeká přímo za vašimi dveřmi. Najít vhodného partnera pro celý život není lehký úkol. Někomu se to podaří velmi snadno a někdo jiný se musí trochu víc snažit. Patříte spíše do té druhé skupiny? Možná svou…

  celý článek »

  Jak se seznámit, aby to bylo konečně účinné a vy našla muže svých snů?

  18.10.2014, Komerční sdělení

  Přemýšlíte o tom, jak se seznámit? Možností je hned několik, jak se můžete seznámit. Jaké to jsou? Můžete se seznámit osobně, což pro někoho není vůbec snadné. Můžete mít problém s tím, že nemáte čas někam chodit a seznamovat se, nebo nejste typ, který by někde někoho oslovil, a přesto…

  celý článek »

  Velká prsa nejsou otázkou pouze silikonových implantátů

  22.2.2014, Komerční sdělení

  Zvětšování prsou bylo dlouhou dobu synonymem pro silikonové implantáty. Přestože tato metoda stále patří mezi nejčastější, současná medicína už dnes nabízí řadu šetrnějších způsobů, jak ženám zajistit větší poprsí.

  celý článek »

  Seznámení s cizincem

  25.11.2013, Alice Jendelová

  Jste již delší dobu sami a rádi byste ještě před koncem kalendářního roku potkali partnera svých snů? Díky Evropské seznamce můžete najít muže svých snů. Evropská seznamka je online seznamovací zahraniční agenturou, která již mnoho let zdarma zprostředkovává seznámení českých a slovenských žen s…

  celý článek »

  Návrat ztraceného sebevědomí

  10.11.2013, Kateřina Ondíková

  Ať si říká kdo chce co chce, sex hýbe světem. Postelové hrátky jsou alfou a omegou každého vztahu. Aby byli partneři spokojení, musí najít kompromis ve společném soužití. U milování však kompromisy nepřicházejí v úvahu. Tam si jednoduše musí sednou dva (popřípadě více lidí) na první dobrou. Aby vaše skotačení pod peřinou stálo za to, musíte si s klidnou hlavou pomoci i v situacích, kdy ne všechno běží podle plánu.

  celý článek »

  Není podprsenka jako podprsenka

  22.6.2013, Komerční sdělení

  V loňském roce slavila podprsenka stoleté výročí. První model, který měl do dnešní podoby tohoto prádla ještě hodně daleko, ale už byl velkým pokrokem proti těsným korzetům a šněrovačkám, vznikl v roce 1912 v továrně pana Sigmunda Landauera v německém Stuttgartu.

  celý článek »

  Pohlavní nemoci, které vás nemusí dostat jen při sexu

  23.5.2013, Markéta Vocetková

  Snad každou dívku od dětství rodiče učí (zvláště maminka), aby si při sexu dávala pozor a že důležitá je ochrana v podobě kondomu. Řekli nám ale také něco o pohlavních chorobách, které se nemusí přenášet jen pohlavním stykem? Povídání na toto téma jsme rozdělili na 4 části a v dnešním prvním díle si můžete přečíst o muňkách a zákeřném genitálním oparu.

  štítky článku sex, nemoci, pohlavní choroby

  celý článek »

  Plánujeme svatbu!

  21.5.2013, Radka Kapuciánová

  Dostala jste zásnubní prsten a teď se pomalu chystáte na svatební přípravy? Potřebujete poradit, co je třeba zařídit, na co nezapomenout? Pak čtete dále.

  štítky článku svatba, svatební dekorace, svatební šaty

  celý článek »

  Přírodní viagra obsažená v kotvičníku zemním vás dostane!

  15.4.2013, Kateřina Ondíková

  Každý z nás potřebuju ke štěstí stabilní a láskyplný vztah. Stejně jako po stabilním partnerství toužíme i po skvělém sexuálním životě, jenž nám vezme dech! Můžeme-li sex okořenit a zlepšit pomocí přírodních látek bez nutnosti polykání pilulek farmaceutických gigantů, pak není proč ztrácet čas!

  celý článek »
  « 1 2 3 4 7 9 12