Navštivte také: Horké kameny
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Články autora: Eva Mikšíková

  Vytvoř si zářivý úsměv

  18.1.2013, Eva Mikšíková

  Kdo z nás by nechtěl mít krásný bělostný úsměv, jako mají modelky a herečky v televizních reklamách. Jak toho ale docílit? Podívejte se na naše tipy.

  štítky článku zubní hygiena, zářivý úsměv

  celý článek »

  Antikoncepce a její rizika

  24.11.2012, Eva Mikšíková

  Antikoncepce se stala jedním z nejvýznamnějších objevů 20. století. Oblibu si získala jak u žen, které se díky ní cítí lépe chráněny, tak u mužů, kterým tak odpadla starost se sháněním ochrany. O čem už se ale ve společnosti příliš nemluví, jsou rizika, kterým jsou ženy jejím užíváním vystaveny.

  štítky článku antikoncepce, rizika antikoncepce

  celý článek »

  Co všechno nám může zlomit srdce?

  22.11.2012, Eva Mikšíková

  Existuje mnoho věcí, které dokáží našemu srdci způsobit bolest a utrpení. Ať je to neopětovaná láska nebo ztráta milovaného člověka, všechny tyto jevy po nějaké době postupně odezní. Naproti tomu existují rány, které čas nezahojí. Mezi ně patří zejména srdeční nemoci, jež v poslední době naše organismy stále více ohrožují. Co srdeční nemoci způsobuje a jak jejich vzniku předcházet?

  štítky článku nezdravý návyk, srdce

  celý článek »

  Běhání v zimě? Jde to!

  10.11.2012, Eva Mikšíková

  Mysleli jste si, že běhat se dá jenom v létě, kdy je teplé počasí? Opak je pravdou! Pro běžce letní teploty nejsou právě ideální. Zato podzimní počasí k běhání doslova vybízí.

  štítky článku běhání v zimě, běhání, vhodné oblečení

  celý článek »

  Jak se obléct na pracovní pohovor?

  21.10.2012, Eva Mikšíková

  Při hledání nového pracovníka nerozhodují jenom nabyté znalosti a praxe, ale podstatnou roli hraje také jeho vystupování a samozřejmě vzhled. Jaké oblečení bychom měly pro první schůzku zvolit a čeho se naopak vyvarovat?

  štítky článku pracovní pohovor, oblečení

  celý článek »

  Po čem muži touží?

  19.10.2012, Eva Mikšíková

  Jako každý rok i nyní si lámete hlavu s čím obdarovat vašeho otce, bratra, přítele či manžela? A jako obvykle vám připadá, že všechny dobré dárky, které jste mohla vymyslet, již byly darovány? Že nechcete sklouznout ke klišé v podobě sprchového gelu nebo pěny na holení? Poradíme vám, na co muži slyší a jakými dárky si je zaručeně získáte.

  štítky článku originální dárky, alkoholový dárek, dárek pro muže

  celý článek »

  Zkvalitněte váš spánek s prvotřídním ložním povlečením

  16.10.2012, Eva Mikšíková

  Stejně jako výběr matrace, postele nebo samotného interiéru, také ložní povlečení výrazným způsobem ovlivňuje kvalitu našeho spánku. Proto je důležité jeho volbu nepodcenit. Vždyť v posteli trávíme téměř třetinu našeho života, tak proč si chvíle odpočinku neudělat ještě o něco příjemnějšími?

  štítky článku ložní povlečení, povlečení na postele, povlečení

  celý článek »

  Odpadkový koš jako designový doplněk vaší domácnosti

  14.10.2012, Eva Mikšíková

  Určitě to znáte i vy! Za půl hodiny má přijet návštěva. Syna nebo dceru ještě na poslední chvíli pošlete vysypat koš, abyste ho posléze mohla skrýt před zraky návštěvy. Že vás už tento postup nebaví? Vyzkoušejte moderní designové koše, které vaší domácnosti neuškodí, naopak se stanou neodmyslitelnou částí vašeho interiéru.

  štítky článku odpadkové koše, koš na odpadky, domácnost, rohové koše

  celý článek »

  Hubnutí nejen do plavek

  12.10.2012, Eva Mikšíková

  Spousta žen si dává po novém roce a zejména s příchodem teplého počasí za cíl, že chce zhubnout, aby vypadala pěkně v plavkách. Proč si ale takový cíl nedáváme i během roku?

  štítky článku hubnutí, hubnutí do plavek

  celý článek »

  Jak se stravovat v těhotenství

  11.10.2012, Eva Mikšíková

  Početím dítěte na ženu dopadá celá řada úkolů a povinností. Žena se musí vzdát svých nezdravých návyků a pestrým a zdravým jídelníčkem zajistit správný vývoj dítěte.

  štítky článku těhotenství, jídelníček, strava v těhotenství

  celý článek »
  « 1 2