Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Zdraví a relax

  RSS této rubriky

  Únava, stres a povinnosti všedních dní. Zná to každá z nás a každá z nás proti těmto nemocem dnešní doby bojuje. Přepínat se a dávat ze sebe maximum není zdravé pro nikoho a měli bychom se naučit zvolnit své pracovní tempo, udělat něco pro své zdraví a relax. Odpočinek, zdravá strava, sport ale i relax ve wellness, zdánlivé maličkosti, které nás povzbudí a obnoví nejen naše zdraví ale i psychickou pohodu. Stačí i malá chvilka pro sebe a své zdraví a relax, nalezněte i vy tu pravou inspiraci.

  Chcete navštívit místo přezdívané Karibik Středozemí? Víme, kam byste měli jet!

  28.3.2019, Šárka V.

  Jaro klepe na dveře, a tak již mnozí přemýšlejí nad tím, kde letos stráví letní dovolenou. Včasný výběr té správné destinace může ušetřit nejen rodinné nervy, ale i finanční prostředky zvolením některé z akční nebo first minute nabídky zájezdů.

  celý článek »

  Ve stylu španělské kuchyně

  16.6.2018, Komerční sdělení

  Milujete léto a s ním i lehkou středomořskou kuchyni? Připravit si lahodné pokrmy inspirované španělskou, italskou či řeckou kuchyní můžete také v případě, že se rozhodnete letošní letní dovolenou prožít na chalupě v Krkonoších. Pochutnejte si na olivách značky Bassta Pro španělskou kuchyni…

  celý článek »

  Chcete oslnit úsměvem? Získejte bílé zuby snadno a rychle

  9.9.2017, Komerční sdělení

  Jste z nějakého důvodu nespokojení s odstínem svých zubů a rozhodli jste se to změnit? Přečtěte si pozorně, co bělení zubů obnáší.

  celý článek »

  Svatební dary roku 2017

  30.3.2017, Komerční sdělení

  Svatební sezona zanedlouho vypukne a možná i vás bude ve schránce čekat svatební oznámení a pozvánka na obřad. Poradíme Vám, jaký dárek s sebou přinést, aby byl originální, nenáročný na převoz, hodnotný a přece ne zbytečně drahý. Překvapí vás, jak je to jednoduché.

  celý článek »

  Veneto, vinná oblast s historii

  1.9.2016, Komerční sdělení

  Vinná réva se v oblasti Veneto (Benátky) pěstuje od 2. století před n. l. a dále do doby, jakmile se Benátky staly středem veškerého obchodu s Asií. Obchod s Asií přinesl regionu velké bohatství a blahobyt, vznikaly mimo jiné dodnes funkční systémy kanálů, zajišťující jejich infrastrukturu. A to i přesto, že na celém území Veneto jsou hory, patří tato oblast k nejvýznamnějším vinařským regionům Itálie.

  celý článek »

  Pivo nám prospívá

  14.11.2015, Komerční sdělení

  Jen těžko si ze školních lavic pamatujeme, co všechno pivo obsahuje, jak se vyrábí a jaké druhy známe. Maximálně dělíme piva na tmavá, světlá, někteří na „desítku“ a „dvanáctku“. Ti zkušenější z nás rozeznají ležák, filtrované nebo nepasterizované pivo. Většina z nás má…

  celý článek »

  Jak vybrat matraci pro děti?

  6.11.2015, Komerční sdělení

  Vaše dítě stráví více než 40% svého života spánkem, během něhož roste a čerpá energii, a proto je opravdu důležité, věnovat výběru té správné matrace náležitou pozornost. Požadavky na výběr matrace se v průběhu vývoje vašich dětí neustále mění. Podle čeho tedy zvolit matraci pro miminko či…

  celý článek »

  Jak správně vybrat polštář?

  25.9.2015, Komerční sdělení

  Polštář je pro kvalitní spánek stejně důležitý jako matrace. Pokud nebude polštář vybraný správně, může způsobit zdravotní problémy a způsobovat přerušovaný spánek. Je tak velmi důležité, aby byla jeho výběru věnována velká pozornost. Podle čeho polštář vybírat a co musí splňovat, se dočtete v našem článku.

  celý článek »

  Jak přejít na zdravou výživu a zhubnout

  21.8.2015, Komerční sdělení

  Také jste si z dovolené přivezli pár kilo navíc a chcete se jich co nejdříve zbavit?

  celý článek »

  Španělské potraviny Bassta

  22.7.2015, Komerční sdělení

  Rozhodli jste se rozšířit Váš jídelní lístek o pokrmy, jako je paella, polévka gaspacho, chorizo, tortilla espaňola či tapas? Pak byste jistě měli vědět o existenci společnosti BMC Brno, jejíž internetový obchod naleznete na této webové adrese www.bassta.cz/produkty. Společnost BMC Brno má…

  celý článek »
  « 1 2 3 4 13 26 38 50