Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Články autora: Zuzana Kůrová

  Psychické týrání - citoví upíři vás vysají rychle!

  16.11.2012, Zuzana Kůrová

  Legendy o upírech, kteří sají krev, zná každý. Ale co upíři, kteří z vás vysávají energii, chuť do života, nebo ve vás vzbuzují neustálé pocity viny. Připadáte si s nimi nesvé, provinilé, unavené. Může to být kdokoliv. Vaše kamarádka, matka nebo dokonce váš partner. Jsou často dobrými psychology a útočí na vaše slabá místa. Jsou to také často hysterické osobnosti s nízkým sebevědomím.

  štítky článku citoví upíři, opičí matky, porucha osobnosti

  celý článek »

  Hýčkejte si svou pleť levně

  2.11.2012, Zuzana Kůrová

  To, jak se cítíte, únava, vyčerpání, nekvalitní ovzduší, to všechno se odráží na vaší pleti. Když k tomu přidáte nepravidelnou stravu, nějaký ten flám a málo spánku, pleť rychle zmatní, stane se křehkou a nezdravě vyhlížející.

  štítky článku pleťová maska, kvalitní pleť, kosmetická maska

  celý článek »

  Lék a afrodiziakum jménem zázvor

  29.10.2012, Zuzana Kůrová

  „Běží liška k Táboru, nese pytel zázvoru…“, zní úvodní sloky známé písničky. A pytlem zázvoru byste se měly vybavit na zimu i vy. A dejte pozor na ježky, protože zázvor je koření, které vás dokáže ochránit snad před všemi neduhami.

  štítky článku zázvor, afrodiziakum

  celý článek »

  Vzácný poklad čeká právě na vás

  29.10.2012, Zuzana Kůrová

  Najít poklad, to je tajný sen mnohých lidí. Jako děti jste možná hledáním pokladů strávily nemalý čas. Pořádaly jste výpravy za účelem najít velký poklad dříve než dospělí. Možná do teď tajně sníte o pokladu, ale připadáte si pošetilé. Ale nejste samy, byly byste možná překvapeny tím, kolik lidí stráví svůj volný čas hledáním pokladu.

  štítky článku detektor kovů, cenné mince, dobrodružství

  celý článek »

  Dopřejte své pleti přírodu

  22.10.2012, Zuzana Kůrová

  Každá žena chce dát své pleti jen to nejlepší. Krásná pleť je ozdobou a vizitkou každé ženy a je třeba si ji udržovat už od útlého věku. Naše pleť si totiž všechno pamatuje a na stáří naše hříchy sčítá. Nepodceňujte tedy výběr dobré kosmetiky.

  štítky článku přírodní kosmetika, kolagen, kyselina ascorbová

  celý článek »

  Užívejte si levně ve všech městěch ČR

  22.10.2012, Zuzana Kůrová

  Čas od času si chcete něco dopřát. Ostatně jako každý. Zážitek, péči, pěknou věc, zkrátka něco, co vám zpříjemní život a vytrhne vás ze stereotypu a všedních starostí. Jenže mnohdy vás pomýšlení na pěkné věci či zážitky přejde při pohledu na váš účet. Ale věřte, že užívat si jde i levně.

  štítky článku slevy, slevy dovolená

  celý článek »

  Udělejte svému partnerovi opravdovou radost

  21.10.2012, Zuzana Kůrová

  Co koupit svému muži na Vánoce, to je otázka, kterou si ženy často lámou hlavu. Koupit dárek pro ženu, to je přece tak jednoduché - šperky, parfémy…Hned nás při tom přemýšlení o dárcích pro svého partnera napadnou snadná řešení pro nás samotné. Ale co darovat muži, aby mu to opravdu udělalo radost, i přesto, že mu nemůžeme darovat jeho vytoužené BMW?

  štítky článku vánoční dárky

  celý článek »

  Pečujte o své klouby

  21.10.2012, Zuzana Kůrová

  Bolavé klouby jsou problém, který dneska už netrápí jenom starší generaci. Ohrožení jsou i mladí lidé, například sportovci, kteří klouby neúměrně přetěžují. Ale bolest kloubů nemusí být jen výsledkem jejich neúměrného zatěžování, někdy stačí jen prochladnout a klouby se ozvou samy.

  štítky článku klouby, péče o klouby

  celý článek »

  Vše pro pivní znalce

  20.10.2012, Zuzana Kůrová

  Pivo a Češi patří odjakživa k sobě. Jestli jsou Češi na něco pyšní, tak je to jejich národní nápoj, ke kterému chovají bezmála posvátnou úctu. O svůj nápoj pečují, mají své oblíbené značky a dobré pivo jim rázem dokáže zlepšit náladu o několik stupňů. „Pivo je lék“, je hláška, která tuto lásku přesně dokumentuje. pi

  štítky článku pivo, pivní sklo, pivní kosmetika

  celý článek »

  Jako v rukavičkách

  6.10.2012, Zuzana Kůrová

  Rukavice jsou někdy neprávem podceňovaný doplněk a přitom je to velká škoda. Jejich primární úlohou je zahřát vás, ale můžete s nimi nadělat také spoustu parády. Šmrnc a elegance, to jsou správně zvolené rukavice. Neměly by chybět v šatníku žádné ženy.

  štítky článku rukavice, kožené rukavice, peněženky, aktovky, kabelky

  celý článek »
  « 1 2 3