Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Děti a rodina

  RSS této rubriky

  Spokojené hnízdečko plné lásky a pohody. Zdánlivý sen či realita? Dobře vychovávat své děti, dát jim veškerou péči a být jim dobrým vzorem. Krásná idylka, na které se však musí soustavně pracovat. Mít spokojené manželství, s partnerem si rozumět i po letech společného soužití. Děti a rodina jsou to nejcennější, co v životě máme. Ať už nás v životě překvapí cokoli, je dobré vědět, jak se s tím vypořádat a jak se zachovat. Připravit děti do školy, výběr nového bytu či rekonstrukce domu. Inspirace a rady se nám hodí v každém směru. Sekce děti a rodina je tím pravým zdrojem rad, tipů a triků, jak se vypořádat i s vaší rodinkou.

  Jak se připravit na grilovací párty s přáteli

  9.9.2022, Komerční sdělení

  Společné vaření je jeden z nejlepších způsobů, jak se sejít s přáteli a rodinou a podělit se o chutné jídlo a strávit společné chvíle. Pokud chcete připravit dokonalou párty, která na vaše hosty udělá dojem, přečtěte si několik našich tipů, jak na to.

  celý článek »

  Jak vybrat světla do kuchyně?

  26.8.2022, Komerční sdělení

  Osvětlení kuchyně rozhodně není věc, kterou byste měli odbýt. Má své zásady a vždy je dobré si osvětlení nechat navrhnout někým, kdo tomu rozumí. Na kuchyni dnes klademe velké nároky, chceme prostornou a kvalitní kuchyňskou linku, aby dlouho vydržela.

  celý článek »

  Počátky tisku v Čechách

  8.5.2022, Komerční sdělení

  Všichni víme, co je moderní tisknutí dokumentů a jak to funguje. Jak ale tisknutí vzniklo, kde má své kořeny a proč má v naší zemi takovou tradici možná nevíte. Pojďte se to s námi dozvědět.

  celý článek »

  Jaké jídlo servírovat na večírku?

  24.12.2020, Komerční sdělení

  Na velkých akcích je potřeba hosty dobře nakrmit a napojit. To je základ úspěchu, protože jak je známo, nakrmený host, spokojený host. A jako takový, vám jistě dá i dobré reference. Máme pro vás pár tipů na dobroty, které by na vašich rautových stolech rozhodně neměly chybět.

  celý článek »

  EnteroZOO: akutní pomoc při kožních onemocněních

  8.10.2020, Komerční sdělení

  Jakožto pečliví a zodpovědní majitelé jste si určitě zvykli reagovat na první náznaky jakékoliv vnitřní nemoci typu otravy nebo nachlazení u vašeho miláčka. Naopak se stává, že si majitel nevšimne alergické reakce nebo začátku kožního onemocnění hned - třeba u dlouhosrsté kočky nebo psa. Na to by se avšak taky mělo reagovat okamžitě; první pomoc bleskově zvládnete i v domácích podmínkách díky veterinárnímu přípravku EnteroZOO.

  celý článek »

  Kastrace kočky: vše, co byste měli vědět

  28.9.2020, Komerční sdělení

  “Mám kočku kastrovat, nebo ne?” – podle veterinářů, ten dotaz v ordinacích lze slyšet docela často. Odpověď je ovšem jednoduchá. Pokud nevíte, co dělat s novorozenými dvanácti koťátky nebo nejde o geneticky vzácné potomstvo, které půjde na prodej, věřte, že kastrace zvířeti jedině prospěje.

  celý článek »

  Jak vybrat rodinnou dovolenou, kterou si užijí dospělí i děti

  28.3.2019, Šárka V.

  Rodinná dovolená s dětmi nemusí být vždy „dovolená“ v pravém smyslu slova. Náročné děti vyžadující v podstatě neustálou pozornost, a zejména když jsou malé, dovedou rodičům připravit nejednu horkou chvilku uprostřed horkého léta. Ale pokud strávíte své volno například na jednom z řeckých ostrovů „v plné sestavě“, můžete si dopřát zasloužený odpočinek i užít si plno zábavy.

  celý článek »

  Začala hlavní bleší sezóna. Víte, jak před nepříjemnými parazity chránit psy a kočky?

  2.11.2018, Komerční sdělení

  Zdaleka ne všechno se v následujících týdnech a měsících začne ukládat k zimnímu spánku. Někteří živočichové naopak ožijí. Například pro blechy je podzim nejaktivnějším obdobím vůbec. Je proto důležité nenechat nic náhodě a náležitě před nimi chránit domácí mazlíčky. Těm drobný hmyz nejenže znepříjemňuje život, ale zároveň může ohrožovat jejich zdraví.

  celý článek »

  Nevšední vánoční dárky 2017

  12.10.2017, Komerční sdělení

  Počasí začíná být čím dál tím více pochmurnější a Vám se po večerech honí hlavou, jakým vánočním dárkem byste letos mohli udělat radost Vaším nejbližším? Inspiraci na vánoční dárky, které nikdy neomrzí, můžete načerpat na webovém portálu Firmy na zážitky. Proč darovat právě zážitkové dárky od…

  celý článek »

  Chutná a zdravá španělská kuchyně

  11.9.2017, Komerční sdělení

  Středomoří je tradičně jednou z nejvyhledávanějších dovolenkových destinací. Turisté se sem vydávají nejen k moři, ale také za historií a památkami. Ojedinělá je zde také fauna a flora, která také stojí za poznání.

  celý článek »
  « 1 2 3 4 10 19 28 37