Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Ty nejhezčí chvilky na svahu jedině s kvalitní výbavou

  15.11.2012, Markéta Vocetková

  Blíží se pomalu čas zimních radovánek, stavění sněhuláků a sjíždění svahů. Chystáte se volat do půjčovny a objednat si termín půjčení snowboardu či lyží? A co si raději pořídit vlastní? S kvalitní výbavou nemůžete šlápnout vedle.

  Martin přijel na bílém koni, a přestože nám poslal ukázku sněhové nadílky o pár dní dřív, je to znamení, že se blíží čas zimy, radovánek ve sněhu, kouzelné vánoční atmosféry a bílé sněhové peřiny. Zimu každý vnímáme jinak. Stěžujeme si na škrábání skel u auta, zapadané cesty sněhem, ale jakmile jsme na sjezdovce, užíváme si každičký zasněžený kousek země. A po sportovním večeru nás čeká teplé svařené víno, cukroví a relaxace v pohodlí horské chaty.

  Kvalitní výbava je základem vaší zábavy

  Aby se zážitek z hor opravdu povedl, je třeba mít to správné vybavení. I ty nejhezčí chvilky se dají pokazit. Staré, špatně navoskované lyže, porouchané vázání či tlačící boty vám asi na náladě nepřidají. Nejnovější lyžařská či snowboardová výbava vám dodá skvělý pocit z jízdy ze svahu. Obdivné pohledy na váš nový snowboard a značkové boty si budete pamatovat ještě dlouho po Silvestru. Ten skvělý pocit mít své vlastní oblečení a výbavu na hory! Nebýt vázány na půjčovnu a termíny půjčení…

  Lyže a snowboardy jsou velmi oblíbenými dárky pod stromeček. Oslavit Vánoce novou výbavou není vůbec špatný nápad. Udělejte radost sobě či své rodině. Vy, váš manžel i ti nejmenší členové rodiny by měli mít kvalitní vybavení na hory. O své ratolesti budete mít menší strach s kvalitními botami, helmou a teplou kombinézou. Také nezapomínejte na to, že oblečení musíte nějak přenášet. Kvalitní batohy jsou pro tento účel jako stvořené. Batohy využijete i v běžném životě – do školy, práce i při volném času. Investovat tedy není vůbec ztrátou, ba právě naopak!

  A kde nejlépe nakoupit? Abyste se nemusely potýkat s vánočním stresem, hektickou atmosférou nákupních center a věčnými frontami, doporučuji vybírat a nakoupit z pohodlí domova na prověřeném e-shopu, který má obrovský výběr a záruku kvalitního zboží. Na výběr máte dostatek času, můžete zvolit to nejvhodnější zboží, poradit se s blízkými. Potěší vás nízké ceny a velké množství akcí. Doručení zboží až k vám domů je také velkou výhodou.

  Zabodujte letos na svahu a užijte si tu pravou atmosféru hor a pohádkového zimního období.

  Přečtěte si také: