Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Zdraví a relax

  RSS této rubriky

  Únava, stres a povinnosti všedních dní. Zná to každá z nás a každá z nás proti těmto nemocem dnešní doby bojuje. Přepínat se a dávat ze sebe maximum není zdravé pro nikoho a měli bychom se naučit zvolnit své pracovní tempo, udělat něco pro své zdraví a relax. Odpočinek, zdravá strava, sport ale i relax ve wellness, zdánlivé maličkosti, které nás povzbudí a obnoví nejen naše zdraví ale i psychickou pohodu. Stačí i malá chvilka pro sebe a své zdraví a relax, nalezněte i vy tu pravou inspiraci.

  Sháníte novou televizi, videokameru, nebo třeba digitální zrcadlovku? Pořiďte je za skvělé ceny!

  25.9.2014, Komerční sdělení

  Možná že vám dosluhuje letitá televize, nebo si jen chcete pořídit nějakou lepší, modernější, na kterou se vám bude skvěle koukat. Anebo se začínáte poohlížet po vánočních dárcích a jedním takovým by mohla být digitální zrcadlovka. Hledáte-li místo, kde vám nabídnou kvalitní zboží za přijatelné…

  štítky článku televize, videokamera, fotoaparát

  celý článek »

  Zapomeňte na diety! Zdravé jídlo berte jako životní styl

  24.9.2014, Komerční sdělení

  Neustále někam spěcháme. Spěcháme do práce, spěcháme na oběd, spěcháme z práce, spěcháme na nákup a spěcháme rychle udělat rodině večeři. Čím se honíme za nesmysly, tím víc nám unikají ty důležité věci. Například uvědomit si, jak (ne)pečujeme o své zdraví.

  celý článek »

  10 věcí, na které si dát pozor při výběru školní aktovky

  30.8.2014, Komerční sdělení

  1. Ergonomické prvky - naprosto nejdůležitější jsou vyztužená a anatomicky tvarovaná záda. Šířka vypolstrovaných popruhů by měla být alespoň čtyři centimetry a jejich délka musí jít nastavit. Aktovku by si měl každý školák vyzkoušet, aby hezky seděla na svém místě a pohodlně se nosila. Jedině tak…

  celý článek »

  Vyberte si stylové brýle s kvalitními čočkami

  23.7.2014, Komerční sdělení

  Trápí vás špatné vidění? Zřejmě je na čase navštívit svého očního lékaře a následně optika a nechat si vyrobit kvalitní dioptrické brýle. Čeho si při výběru brýlí nejvíce všímáte? Největší pozornost většina z nás upírá na výběr obrub. Brýlové obruby nám musejí slušet a musíme se v nich…

  celý článek »

  Bojíte se v noci při návratu domů? Víme jak se zbavit strachu!

  24.6.2014, Lucie Nová

  Zažíváte občas to nepříjemné napětí, když se večer vracíte domů ze společnosti. Vaše představivost a myšlení jede na plné obrátky a vy i přesto, že se je snažíte zahnat, se neustále se otáčíte a rozhlížíte kolem sebe a hledáte potencionální nebezpečí?

  celý článek »

  Povlečení - Není povlečení jako povlečení, víte jak poznat kvalitu?

  4.6.2014, Tomáš Skála

  Zachumlat se do peřin a pořádně se prospat. To oceníme především v zimních měsících, ale i létě jsou dny, kdy by ven ani psa nevyhnal. Sychravé počasí, déšť a lezavá zima – to jsou momenty, kdy oceníme horký čaj a pohodlí naší postele.

  celý článek »

  Ústní hygiena - jste si jistí, že ji provádíte správně?

  18.5.2014, Lucie Nová

  Najde vám stomatolog při každé návštěvě alespoň jeden kaz, anebo vám vždy při čištění teče krev? To je důkaz toho, že to se svou ústní hygienou až tak nepřeháníte anebo a to je pravděpodobnější, ji děláte špatně.

  celý článek »

  Nebojte se sportovat i v těhotenství, poradíme vám jaký sport zvolit

  7.5.2014, Radka Kapuciánová

  Přemýšlíte, jak sportovat v těhotenství? Víte, kterým sportům je lepší se v tomto období raději vyhnout? A které pohybové aktivity jsou naopak těhotným doporučovány?

  štítky článku těhotenství, těhotné, cvičení, sport

  celý článek »

  Stop výmluvám! aneb cvičení HIIT u vás doma

  25.4.2014, Lucie Nová

  Také patříte do té skupiny lidí, kteří by se sebou rádi něco dělali, ale pořád jim v tom brání nějaká překážka? Jednou to jsou peníze, potom svátky strávené u tchýně, která tak dobře vaří. No, a když ani jedno z toho, na nedostatek času se umíme vymluvit všichni.

  štítky článku hubnutí

  celý článek »

  Bruslením k pevné postavě

  24.4.2014, Lucie Nová

  Jaro je tady a vy konečně můžete vylézt se své nory a začít připravovat svoji figuru na letní sezónu. Ta již pomalu ale jistě buší na dveře. Nepatříte ale mezi nadšené běžce, kteří již zaplavili nejrůznější cestičky a stezky? Co takhle vyrazit na in-line brusle?

  celý článek »
  1 2 3 4 5 6 7 13 26 38 50