Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Články autora: Lucie Nová

  Letní zahradní párty

  24.6.2014, Lucie Nová

  Je váš dosavadní zahradní nábytek už tak nějak ošoupaný či dokonce poslepovaný? Nelíbí se vám židle a stoly z obyčejného plastu, které za čas popraskají a rozlomí se? Sháníte nábytek na vaši zahradu, který by vydržel dlouho a který by vtisknul celému prostoru elegantní a odpočinkový nádech?…

  celý článek »

  Bojíte se v noci při návratu domů? Víme jak se zbavit strachu!

  24.6.2014, Lucie Nová

  Zažíváte občas to nepříjemné napětí, když se večer vracíte domů ze společnosti. Vaše představivost a myšlení jede na plné obrátky a vy i přesto, že se je snažíte zahnat, se neustále se otáčíte a rozhlížíte kolem sebe a hledáte potencionální nebezpečí?

  celý článek »

  Krásné vlasy jsou vaší vizitkou

  3.6.2014, Lucie Nová

  Máte chuť se dnes předvést a vyrazit do společnosti jinak než jen v obyčejném culíku? Přemýšlíte jak nastylovat vaši kštici aby vypadala co nejlépe? Co byste ale neměla opomenout a s čím musíte začít, aby byl výsledek dokonalý?

  celý článek »

  Máte už svůj cestovní kufr?

  3.6.2014, Lucie Nová

  Už je to zase tady. Nervózně lítáte po bytě. Šampón, make-up, tu novou kabelku, nezapomenout na boty a rozhodně si s sebou vzít ty úžasné šaty, které jste včera právě pořídila za polovinu původní ceny. Zatímco si v hlavě odškrtáváte seznam, lámete si hlavu s tím, kam to všechno dáte!

  celý článek »

  V jednoduchosti je krása

  20.5.2014, Lucie Nová

  Určitě znáte to staré přísloví, na které dnešní ženy a mladé dívky často zapomínají. Bohužel nebo snad bohudíky, přeplácaným zevnějškem cesta ke kráse nevede. Jednoduché líčení a oblékání vám zajistí perfektně upravený vzhled, se kterým můžete vyrazit kamkoliv. No a doplňky k němu bez diskuze patří.

  štítky článku hodinky

  celý článek »

  Ústní hygiena - jste si jistí, že ji provádíte správně?

  18.5.2014, Lucie Nová

  Najde vám stomatolog při každé návštěvě alespoň jeden kaz, anebo vám vždy při čištění teče krev? To je důkaz toho, že to se svou ústní hygienou až tak nepřeháníte anebo a to je pravděpodobnější, ji děláte špatně.

  celý článek »

  Šátek jako hlavní doplněk

  15.5.2014, Lucie Nová

  Venku se to začíná hemžit všemožnými barvami, tak proč byste vy měla být jak šedá myška?

  celý článek »

  Tajemství krásy vévodkyně z Cambridge – chcete ho znát také?

  27.4.2014, Lucie Nová

  Je oblíbená, často focená a příkladem mnoha žen, které se jí chtějí často podobat. Ano, řeč je o Catherine Middleton. Určitě vám neuniklo, že se na veřejnosti neupravená neukáže. V čem tkví její elegance a vždy tak sladěný zevnějšek?

  štítky článku Kate, William, krása

  celý článek »

  Stop výmluvám! aneb cvičení HIIT u vás doma

  25.4.2014, Lucie Nová

  Také patříte do té skupiny lidí, kteří by se sebou rádi něco dělali, ale pořád jim v tom brání nějaká překážka? Jednou to jsou peníze, potom svátky strávené u tchýně, která tak dobře vaří. No, a když ani jedno z toho, na nedostatek času se umíme vymluvit všichni.

  štítky článku hubnutí

  celý článek »

  Bruslením k pevné postavě

  24.4.2014, Lucie Nová

  Jaro je tady a vy konečně můžete vylézt se své nory a začít připravovat svoji figuru na letní sezónu. Ta již pomalu ale jistě buší na dveře. Nepatříte ale mezi nadšené běžce, kteří již zaplavili nejrůznější cestičky a stezky? Co takhle vyrazit na in-line brusle?

  celý článek »
  « 1 2