Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Články autora: Komerční sdělení

  Jak se připravit na grilovací párty s přáteli

  9.9.2022, Komerční sdělení

  Společné vaření je jeden z nejlepších způsobů, jak se sejít s přáteli a rodinou a podělit se o chutné jídlo a strávit společné chvíle. Pokud chcete připravit dokonalou párty, která na vaše hosty udělá dojem, přečtěte si několik našich tipů, jak na to.

  celý článek »

  Jak vybrat světla do kuchyně?

  26.8.2022, Komerční sdělení

  Osvětlení kuchyně rozhodně není věc, kterou byste měli odbýt. Má své zásady a vždy je dobré si osvětlení nechat navrhnout někým, kdo tomu rozumí. Na kuchyni dnes klademe velké nároky, chceme prostornou a kvalitní kuchyňskou linku, aby dlouho vydržela.

  celý článek »

  Počátky tisku v Čechách

  8.5.2022, Komerční sdělení

  Všichni víme, co je moderní tisknutí dokumentů a jak to funguje. Jak ale tisknutí vzniklo, kde má své kořeny a proč má v naší zemi takovou tradici možná nevíte. Pojďte se to s námi dozvědět.

  celý článek »

  Jaké jídlo servírovat na večírku?

  24.12.2020, Komerční sdělení

  Na velkých akcích je potřeba hosty dobře nakrmit a napojit. To je základ úspěchu, protože jak je známo, nakrmený host, spokojený host. A jako takový, vám jistě dá i dobré reference. Máme pro vás pár tipů na dobroty, které by na vašich rautových stolech rozhodně neměly chybět.

  celý článek »

  EnteroZOO: akutní pomoc při kožních onemocněních

  8.10.2020, Komerční sdělení

  Jakožto pečliví a zodpovědní majitelé jste si určitě zvykli reagovat na první náznaky jakékoliv vnitřní nemoci typu otravy nebo nachlazení u vašeho miláčka. Naopak se stává, že si majitel nevšimne alergické reakce nebo začátku kožního onemocnění hned - třeba u dlouhosrsté kočky nebo psa. Na to by se avšak taky mělo reagovat okamžitě; první pomoc bleskově zvládnete i v domácích podmínkách díky veterinárnímu přípravku EnteroZOO.

  celý článek »

  Kastrace kočky: vše, co byste měli vědět

  28.9.2020, Komerční sdělení

  “Mám kočku kastrovat, nebo ne?” – podle veterinářů, ten dotaz v ordinacích lze slyšet docela často. Odpověď je ovšem jednoduchá. Pokud nevíte, co dělat s novorozenými dvanácti koťátky nebo nejde o geneticky vzácné potomstvo, které půjde na prodej, věřte, že kastrace zvířeti jedině prospěje.

  celý článek »

  Začala hlavní bleší sezóna. Víte, jak před nepříjemnými parazity chránit psy a kočky?

  2.11.2018, Komerční sdělení

  Zdaleka ne všechno se v následujících týdnech a měsících začne ukládat k zimnímu spánku. Někteří živočichové naopak ožijí. Například pro blechy je podzim nejaktivnějším obdobím vůbec. Je proto důležité nenechat nic náhodě a náležitě před nimi chránit domácí mazlíčky. Těm drobný hmyz nejenže znepříjemňuje život, ale zároveň může ohrožovat jejich zdraví.

  celý článek »

  Jak vybrat vibrátor?

  17.6.2018, Komerční sdělení

  Čas od času se do ložnice každého páru vloudí nuda a šeď a to není pro spokojený vztah rozhodně dobré. Svěží vítr do ložnice můžou přinést různé hračky pro dospělé, zejména tradiční vibrátory, ze široké nabídky si stačí jen vybrat. A vybírat je potřeba chytře.

  celý článek »

  Ve stylu španělské kuchyně

  16.6.2018, Komerční sdělení

  Milujete léto a s ním i lehkou středomořskou kuchyni? Připravit si lahodné pokrmy inspirované španělskou, italskou či řeckou kuchyní můžete také v případě, že se rozhodnete letošní letní dovolenou prožít na chalupě v Krkonoších. Pochutnejte si na olivách značky Bassta Pro španělskou kuchyni…

  celý článek »

  Zahoďte stud, vhodné plavky dělají divy

  16.5.2018, Komerční sdělení

  Horké počasí žene všechny dámy do obchodů, nebo alespoň na stránky e-shopů, aby si pořídily něco nového na sebe. Když ale přijde řeč na plavky, většina z nás to bere jako nutné zlo. V plavkách však může vypadat dobře každá žena. Stačí si jen umět vybrat. Jak na to?

  celý článek »
  « 1 2 3 4 8 11 14