Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Zdraví a relax

  RSS této rubriky

  Únava, stres a povinnosti všedních dní. Zná to každá z nás a každá z nás proti těmto nemocem dnešní doby bojuje. Přepínat se a dávat ze sebe maximum není zdravé pro nikoho a měli bychom se naučit zvolnit své pracovní tempo, udělat něco pro své zdraví a relax. Odpočinek, zdravá strava, sport ale i relax ve wellness, zdánlivé maličkosti, které nás povzbudí a obnoví nejen naše zdraví ale i psychickou pohodu. Stačí i malá chvilka pro sebe a své zdraví a relax, nalezněte i vy tu pravou inspiraci.

  Články pro každého!

  18.3.2013, Kateřina Ondíková

  Číst můžete prakticky cokoli o čemkoli. Jednoho zajímá rybaření, hltá každé slovo o tomto sportu, ať je napsané kdekoli, druhému ke štěstí stačí slevový leták místního hypermarketu. Být každý stejnou bytostí jako ostatní, lidé by ustrnuli na nudném bodě o ničem. Ta pestrost názorů a zájmů nám dodává na zajímavosti. Ve čtení se to potvrzuje dvojnásob!

  celý článek »

  Do lékárny bez čekání ve frontě

  17.3.2013, Radka Kapuciánová

  Nemáte rádi nákupy v lékárnách? Nebo vám vadí nakupování obecně? Pak si jednoduše doma sedněte k počítači a nakupujte rychle, pohodlně a dokonce i levněji.

  štítky článku léky, lékárna

  celý článek »

  Jaro na vaší zahradě!

  12.3.2013, Kateřina Ondíková

  Slunce vykukuje z pod mraků. Paprsky den ode dne získávají na intenzitě. Příroda se začíná probouzet po dlouhé zimě. Než pozveme svou první letošní návštěvu na zahradní party, čeká nás ještě dlouhá cesta! Vrátit lesk a krásu své zahradě můžete pouze s kvalitními pomocníky v podobě zahradního nářadí a techniky.

  celý článek »

  Jak zhubnout jednou provždy

  11.3.2013, Radka Kapuciánová

  Pokoušeli jste se někdy zhubnout? Nebo se o to snažíte právě teď? Udělejte si to lehčí a přizvěte na pomoc odborníka, který vám poradí.

  štítky článku hubnutí, dieta, jojo efekt, proteinová dieta, výživový specialista, jak zhubnout

  celý článek »

  Dopřejte si luxusního odpočinku u vás doma!

  11.3.2013, Radka Kapuciánová

  Nemáte čas ani chuť jezdit dlouhou cestu do lázní, kde utratíte spoustu peněz. Menší wellness si však můžete pořídit i domů...

  celý článek »

  Eshop matrací a roštů - kvalitní spánek na dosah!

  9.3.2013, Kateřina Ondíková

  Bolí vás záda! Chcete si konečně dopřát pohodlné a především zdravé spaní? Pomůžeme vám s výběrem té pravé matrace! Sortiment na trhu je široký a orientace nelehká. Nákup kvalitní matrace můžeme s trochou nadsázky přirovnat k výběru bot. Musí sednout dokonale, bez zbytečných ústupků!

  štítky článku spánek

  celý článek »

  Trápení v podobě zánětu močového měchýře

  8.3.2013, Kateřina Ondíková

  Zaskočí vás nepřipravené v moment, kdy to nejméně čekáte! Tu starou známou bolest v podbříšku vycítíte hned s prvními příznaky řezání a pálení při močení. Uklidňujete sami sebe myšlenkou, že tentokrát to určitě bude jiné. Méně bolestivé s rychlým průběhem a krátkou rekonvalescencí. Toužebně si přejete, aby vás již v budoucnu nikdy zánět močových cest nepotkal. Abychom mohli této nemoci předcházet a chránit své močové cesty, musíme o ní vědět více.

  štítky článku zánět močového měchýře, záněty, zánět močových cest, urologie, Escherichia coli

  celý článek »

  Vzhůru do přírody v Jetřichovicích

  7.3.2013, Radka Kapuciánová

  Blíží se jaro, období výletů. Odpočiňte si mimo domov, pryč od všeho shonu v krásné přírodě uprostřed Jetřichovic, kde najdete krásné skalní vyhlídky .

  celý článek »

  Užijte si romantického pobytu ve dvou

  6.3.2013, Radka Kapuciánová

  Nechat se rozmazlovat, dopřát si snídani do postele, tříchodovou večeři, masáže, vířivku... Kdo by odolal?

  štítky článku víkendy pro dva, lázně, pobyty pro dva, welness pobyt, romantická dovolená

  celý článek »

  Jak si vybrat jazykové kurzy angličtiny?

  28.2.2013, Martina Kaushiková

  Přemýšlíte o jazykovém kurzu angličtiny? Nebo se stále odhodláváte a přihláška vám leží na stole netknutá? Poradíme vám, jak si vybrat!

  štítky článku jazykové kurzy, angličina, jazyková škola, FCE

  celý článek »
  1 8 9 10 11 12 13 14 26 38 50