Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Zdraví a relax

  RSS této rubriky

  Únava, stres a povinnosti všedních dní. Zná to každá z nás a každá z nás proti těmto nemocem dnešní doby bojuje. Přepínat se a dávat ze sebe maximum není zdravé pro nikoho a měli bychom se naučit zvolnit své pracovní tempo, udělat něco pro své zdraví a relax. Odpočinek, zdravá strava, sport ale i relax ve wellness, zdánlivé maličkosti, které nás povzbudí a obnoví nejen naše zdraví ale i psychickou pohodu. Stačí i malá chvilka pro sebe a své zdraví a relax, nalezněte i vy tu pravou inspiraci.

  Jen s kvalitním alkoholem prožijete ten pravý požitek!

  14.4.2013, Kateřina Ondíková

  Kvalitní alkohol je v malých dávkách lék. Umí nás povzbudit, rozvázat jazyk. Je společensky přijatelné a schvalované zajít si s přáteli na skleničku. Podepisují se v jeho společnosti kontrakty a obchodní smlouvy. Alkohol je tu s námi od počátku lidstva. Dává nám naději v lepší zítřky!

  celý článek »

  Hudba a videoklipy světové i české tvorby

  8.4.2013, Kateřina Ondíková

  Všichni milují hudbu! Ať už v jakékoli podobě. Leckdy ji využíváme k relaxaci, jindy k potržení atmosféry s přáteli. Chodíme na koncerty a festivaly. Ale přes všechny staromódní zvyky v poslouchání hudby je fenoménem dneška internet!

  celý článek »

  Jarní trápení alergiků začíná

  6.4.2013, Kateřina Ondíková

  Pro většinu lidí těšení se na sluníčko a teplé počasí, pro alergiky krušné chvíle. To je jaro, které nepřináší pouze radost, ale také starost a hromadu posmrkaných kapesníků. A jak poznáte alergii, přesněji alergickou rýmu? Podle vodnatého výtoku z nosu, častého kýchání, potřeby smrkání, ucpaného nosu, svědění nosní sliznice. Dalšími příznaky jsou zarudnutí, pálení a slzení očí, únava a bolest hlavy.

  štítky článku alergie, senná rýma, astma, alergická rýma

  celý článek »

  Dovolte adrenalinu vystoupat na maximum

  3.4.2013, Radka Kapuciánová

  Pokud vám nestačí jízda na kole, bruslení či mučení v posilovně, jestliže si chcete užít pořádnou dávku adrenalinu, dáme vám tip...

  štítky článku adrenalinové dárky pro muže, romantika, dárek, dárek pro muže

  celý článek »

  Zahradní nábytek - ozdoba vaší zahrady

  30.3.2013, Markéta Vocetková

  K relaxu na zahradě patří i příjemné posezení s přáteli. Ale na co je usadit? Kvalitní zahradní nábytek je novým kabátem vaší zahrady. Jaro je to pravé období k pořízení zahradního nábytku!

  štítky článku zahradní nábytek, zahradní sezení, zahrada

  celý článek »

  Nejlepší zubní centrum pro vás!

  27.3.2013, Kateřina Ondíková

  V dnešní době je těžké najít tu správnou zubní ordinaci. Kvalitní úsměv se prolíná s celkovou krásou. Každý z nás si přeje krásné a bílé zuby! Abychom mohli úsměvu jak z magazínu dosáhnout, je nutné mu dopřát svému chrupu kvalitní péči.

  celý článek »

  Power jóga – cvičení, které vás uvolní i rozproudí krev v žilách

  25.3.2013, Markéta Vocetková

  Power jóga se dostává do našeho podvědomí stále častěji z reklamních letáčků a plakátu ve fitness. O co se přesně jedná, co power jóga obnáší a čím je zajímavá?

  štítky článku jóga, cvičení, power joga

  celý článek »

  Jezdecké potřeby už nejsou výsadou pouze bohatých

  24.3.2013, Markéta Vocetková

  Nad stádem koní, podkovy zvoní. Pro mnohé z nás jsou to čistě jen slova z populární písničky, pro jiné je to však příslib další projížďky krajinou se svým čtyřnohým miláčkem. Jezdectví a chov koní mají v Česku dlouhou tradici – světoznámý hřebčín v Kladrubech nad Labem je toho jasným důkazem.

  štítky článku koně, jezdectví

  celý článek »

  Bylinný nápoj - Energie z bylin

  19.3.2013, Kateřina Ondíková

  Jarní paprsky prohřívají naše tělo do konečků prstů! Je nejvhodnější čas dopřát svému tělu osvětu duševní i fyzickou. Takový malý jarní úklid pro tělo, duši i celý organismus. Zapomeňte na všechny chemické přípravky z lékárny. Vsaďte na přírodu!

  celý článek »

  Zhubněte vibracemi!

  18.3.2013, Dominika Drahovzalová

  Získat ideální váhu snadno a rychle, o to stojí snad každá z nás! Pojďte s námi objevit nový způsob hubnutí se zaručeným výsledkem. Horkou novinku pro získání štíhlé postavy nám přináší cvičení pomocí vibračních plošin. Drastické diety, hodiny dřiny v posilovně s pomalím výsledkem budou minulostí!

  štítky článku hubnutí

  celý článek »
  1 7 8 9 10 11 12 13 26 38 50