Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Sex a vztahy

  RSS této rubriky

  Vyznat se v mysli mužů, pochopit ideální partnerské soužití a budovat si své milostné vztahy. Co ale dělat, když to v posteli neklape? Je to chyba vaše nebo partnera? O citlivých tématech se nerady bavíme, ale rada by se nám občas hodila. Jak zaujmout muže na první pohled? A jak si ho udržet? Sex a vztahy nejsou jen věcí opačného pohlaví. Mít dobrý vztah s kamarádkou také stojí značné úsilí. Člověk se celý život učí a ani sex a vztahy by neměly být výjimkou. Přiučte se v milostném životě i vztazích mezi lidmi!

  Sexuální snář aneb co vlastně znamenají vaše sny?

  8.12.2012, Alice Jendelová

  Naše sny mohou znamenat ledacos. Některé z nich mají sexuální význam, i když třeba v samotném snu o sex nejde.

  štítky článku sex, skupinový sex, sexuální sny, sexuální snář

  celý článek »

  Antikoncepce a její rizika

  24.11.2012, Eva Mikšíková

  Antikoncepce se stala jedním z nejvýznamnějších objevů 20. století. Oblibu si získala jak u žen, které se díky ní cítí lépe chráněny, tak u mužů, kterým tak odpadla starost se sháněním ochrany. O čem už se ale ve společnosti příliš nemluví, jsou rizika, kterým jsou ženy jejím užíváním vystaveny.

  štítky článku antikoncepce, rizika antikoncepce

  celý článek »

  Seznamka nejen pro hledání lásky, najít si můžete i kamaráda

  22.11.2012, Alice Jendelová

  Hledáte partnera, kamaráda či si chcete dopisovat? Nebo se jen vypsat ze svých zážitků? Tady najdete vše na jednom místě.

  štítky článku seznamka

  celý článek »

  Seznamka Jiskření aneb pomocník při hledání vaší lásky

  17.11.2012, Kateřina Ondíková

  V dnešním uspěchaném hektickém světě není nic zadarmo. Úspěch je na úkor času, případně stresu. Rodina je vymodleným snem. Lidé se uchylují k životu o samotě-tzv. single. Po nocích se jim stýská, večer na ně nikdo doma nečeká. Úhybným manévrem pro jejich omluvu sebe sama za svůj osamělý život zní z jejich úst něco ve smyslu vlastního rozhodnutí. Co zkusit opravdu žít, najít svou chybějící část, svou lásku?!

  štítky článku seznamka

  celý článek »

  Je mladší partner správnou volbou? Máme odpověď!

  14.11.2012, Alice Jendelová

  Chodíte s mladším mužem a máte pochyby, jestli to není, nebo jednou nebude, problém? Nemusíte je mít. Může to mít i své výhody.

  štítky článku vztah, vztahy, partner

  celý článek »

  Vylepšete kvalitu a délku sexu

  2.11.2012, Komerční sdělení

  Každý z nás by chtěl určitě prožít milování co nejpříjemněji s délkou kolem 15 minut, jenže to je téměř nemožné. Je opravdu náhoda, pokud se v posteli sejdou 2 lidé se stejnou sexuální výdrží. Pro muže dochází akorát ke snižování ega a ženy si naopak neustálým připomínáním přestávají svých protějšků vážit. Jak teda na to?

  štítky článku délka sexu, lubrikační gel, sexshop, erotické pomůcky

  celý článek »

  Online seznamky aneb cesta ke štěstí nebo riziko?

  30.10.2012, Anna Dvořáková

  Mezi dnešní trendy patří seznamování po internetu. A proč by také ne, když nám to technika umožňuje. A navíc v této době shonu a stresu je to pro mnohé jediná množnost, jak si najít partnera, a to jak na vážný vztah, tak na povyražení. Ale je to vždy bezpečné?

  štítky článku online seznamky, internetové seznamky, podvodné seznamky, nedůvěryhodné seznamky, seznámení na internetu, důvěryhodná seznamka, bezpečná seznamka

  celý článek »

  Chcete sex na jednu noc? A proč ne?

  25.10.2012, Alice Jendelová

  Jste volná a chcete si užívat? Uvažujete o nezávazném sexu. Proč ne, stačí jen dodržovat pár pravidel.

  štítky článku sex, sex na jednu noc, nezávazný sex

  celý článek »

  Udělejte svému partnerovi opravdovou radost

  21.10.2012, Zuzana Kůrová

  Co koupit svému muži na Vánoce, to je otázka, kterou si ženy často lámou hlavu. Koupit dárek pro ženu, to je přece tak jednoduché - šperky, parfémy…Hned nás při tom přemýšlení o dárcích pro svého partnera napadnou snadná řešení pro nás samotné. Ale co darovat muži, aby mu to opravdu udělalo radost, i přesto, že mu nemůžeme darovat jeho vytoužené BMW?

  štítky článku vánoční dárky

  celý článek »

  Mámin přítel z internetu

  19.10.2012, Dominika Drahovzalová

  Pojem internetová seznamka už dnes rozhodně není nikomu cizí. Známe všechny její výhody i nebezpečí, které se za ní skrývají. Jen málo kdo ji ještě nezkusil. Ale jaké to je, když si partnera na internetu hledá někdo vám velmi blízký? Třeba máma.

  štítky článku seznamka přes internet, přítel z internetu

  celý článek »
  1 2 3 4 5 6 7 9 12