Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Sex a vztahy

  RSS této rubriky

  Vyznat se v mysli mužů, pochopit ideální partnerské soužití a budovat si své milostné vztahy. Co ale dělat, když to v posteli neklape? Je to chyba vaše nebo partnera? O citlivých tématech se nerady bavíme, ale rada by se nám občas hodila. Jak zaujmout muže na první pohled? A jak si ho udržet? Sex a vztahy nejsou jen věcí opačného pohlaví. Mít dobrý vztah s kamarádkou také stojí značné úsilí. Člověk se celý život učí a ani sex a vztahy by neměly být výjimkou. Přiučte se v milostném životě i vztazích mezi lidmi!

  Okořentě svůj sexuální život!

  12.4.2013, Kateřina Ondíková

  Všichni se tváří, jak je sex tabu, ale jen co zavřou dveře ložnice… Znáte to! Děláme to všichni. Puritáni by se do krve hádali, jak sex neovlivňuje vztah, ale kde že! Jakmile to nastanou postelové komplikace, všechny moudré rady jsou ta tam!

  celý článek »

  Noční život začíná až v té pravé společnosti!

  24.3.2013, Kateřina Ondíková

  Hledáte místo, kde se můžete skvěle pobavit a zároveň se odpoutat od starostí všedních dnů? Pak je ten pravý čas na návštěvu nočního podniku! Krásná a milá společnost čeká právě na vás. Podnik s garancí tradice a nejlepších dostupných služeb vás zaručeně dostane!

  celý článek »

  Jiná tvář, stejný muž?

  23.2.2013, Markéta Vocetková

  Muži přicházejí, muži také odcházejí. Ovšem je každý z nich jiný? Nebo si vybíráme jednoho muže v jiném obleku? Není novinkou, že nás přitahuje stejný typ mužů. Možná je na čase přemýšlet nad tímm jinak.

  štítky článku muži, vztahy, láska, sex

  celý článek »

  Když dva chtějí totéž

  13.2.2013, Kateřina Ondíková

  Společnými jmenovateli hádky jsou nedorozumění a odlišný názor. Jistě je mnohem více důvodů, tyto však patří k těm hlavním. Každý den se potkáváme a střetáváme s lidmi. Ve škole, zaměstnání, v městské hromadné dopravě. Musíme mít nepatrnou špetku diplomacie, abychom den přežili bez úhony a ztráty kytičky. Co se týče vztahů partnerských, stačí jen sociální cítění a chladná hlava, tolerance nestačí.

  štítky článku láska, vztahy, partnerství

  celý článek »

  Milostný trojúhelník - jak z něj vyváznout se zdravou kůží, ale i duší

  6.2.2013, Markéta Vocetková

  Ne vždy jsou naše partnerské vztahy růžové. Můžeme se dostat do situace, kdy bojujeme o našeho vysněného partnera s konkurencí jiné ženy nebo naopak dva muži mohou soutěžit o nás. Nikdy to není jednoduché a téměř vždy to zamíchá vztahy kolem vás.

  štítky článku Láska, milostný trojúhelník, vztahy, sex, přátelství

  celý článek »

  Vztah na dálku

  12.1.2013, Kateřina Ondíková

  Udržujeme různé druhy vztahů. Kamarádské, rodinné, formální i neformální a ty nejzapeklitější ze všech - milostné. Každý z nás má právo nakládat se svým životem po svém. Můžeme si najít řešení jen sami pro sebe, které nám sedne na míru. Vztah se odjakživa týkal dvou lidí, a proto musíme respektovat i přání na opačné straně, tudíž přání našeho protějšku. Pokud jeden bude chtít jít do vztahu na dálku a druhý nikoli, příliš toho nesvedeme.

  štítky článku vztah na dálku, vztahy, láska

  celý článek »

  Proč milujeme "zlobivé kluky"?

  31.12.2012, Kateřina Ondíková

  Znáte přísloví o zlých a hodných holkách? Končí větou, ty zlobivé se dostanou všude. Tak je to i v životě. Pokud si vybíráme potencionální partnery, dřív nebo později dojdeme k závěru, že ve vztahu je největším zabijákem nuda. Když máte doma oddanou polovičku, je to záviděníhodné. Ale kdy dojdeme k závěru, že jistota jde ruku v ruce se stereotypem?

  štítky článku zlobivý kluci, vztahy, vysněný princ

  celý článek »

  Láska a peníze, jakou má cenu?

  21.12.2012, Kateřina Ondíková

  Největší cit v životě člověka je láska. Na tom se jistě shodneme. Láska se pojí ruku v ruce s nenávistí. Je to její sestra, její pravý opak. Každý z nás byl minimálně jednou zamilovaný. Někteří i vícekrát. Láska je dar, ale zároveň i prokletí. K narození bychom měly zároveň dostávat i manuál, jak se s takovým citem poprat. Pro lásku jsme schopné udělat prakticky cokoli. Být lepším člověkem, obětovat svůj život.

  štítky článku láska, milovat, mít rád, vztahy

  celý článek »

  Erotické pomůcky už dávno nejsou tabu. Objevte je i vy!

  17.12.2012, Markéta Vocetková

  Udržet partnera při chuti, nezevšednět si a neustále po sobě toužit. Se správným receptem to není vůbec těžké.

  štítky článku Erotika, Sex, vztahy

  celý článek »

  Bude svatba, jak se na ni připravit!

  16.12.2012, Radka Kapuciánová

  Jaké zvolit snubní prsteny? A co vás všechno čeká při svatebních přípravách?

  celý článek »
  1 2 3 4 5 7 9 12