Navštivte také: Horké kameny
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Děti a rodina

  RSS této rubriky

  Spokojené hnízdečko plné lásky a pohody. Zdánlivý sen či realita? Dobře vychovávat své děti, dát jim veškerou péči a být jim dobrým vzorem. Krásná idylka, na které se však musí soustavně pracovat. Mít spokojené manželství, s partnerem si rozumět i po letech společného soužití. Děti a rodina jsou to nejcennější, co v životě máme. Ať už nás v životě překvapí cokoli, je dobré vědět, jak se s tím vypořádat a jak se zachovat. Připravit děti do školy, výběr nového bytu či rekonstrukce domu. Inspirace a rady se nám hodí v každém směru. Sekce děti a rodina je tím pravým zdrojem rad, tipů a triků, jak se vypořádat i s vaší rodinkou.

  Přizpůsobte se pracovnímu trhu s kurzem pro pracovníky v sociálních službách

  25.9.2015, Komerční sdělení

  Nedaří se Vám získat zaměstnání a ráda byste si Vaše šance na novou práci zvýšila díky kvalifikačnímu kurzu pro pracovníky v sociálních službách Praha? Nově si tento kurz totiž můžete udělat od 16. října letošního roku také v Praze. Tento rekvalifikační kurz pro pracovníky v Praze lze…

  celý článek »

  Kam na dovolenou v ČR?

  22.8.2015, Šárka V.

  Každý rok vyjíždí více lidí na dovolenou až v září. Méně lidí, lepší ceny a navíc vám dovolenou všichni závidí, protože už ji mají za sebou. A každý rok řešíme kam vyrazit, ať už sami, s dětmi nebo s domácími mazlíčky. Pamatujete si ještě, kdy byl problém sehnat dovolenou i s vaším domácím mazlíčkem?

  celý článek »

  Jak zvládnout vedra při cestování s dětmi?

  5.8.2015, Alice Jendelová

  V letním období často teploty lámou rekordy a tropická vedra jsou úskalím hlavně pro malé děti. A co teprve, když se s nimi rozhodnete vyrazit na dovolenou do míst, kde žádné příjemné ochlazení nehrozí. Poradíme vám, jak vaše děti ochránit a jak vysoké teploty hravě zvládnout.

  celý článek »

  Vyzkoušejte agenturu na hlídání dětí nebo péči o seniory

  31.7.2015, Alice Jendelová

  V době prázdniny se možná potýkáte s problémem, kdo pohlídá vaše děti. Zkuste vyzkoušet službu hlídací agentury. A nemusí jít pouze o děti. Agentury nabízejí i péči o seniory.

  celý článek »

  5 tipů jak zvládnout dovolenou s dětmi

  23.7.2015, Alice Jendelová

  Čeká vás dovolená a máte menší či větší obavy, jak ji zvládnete společně s dětmi? Máme pro vás 5 tipů, díky kterým zvládnete cestu i pobyt.

  celý článek »

  Krásná a kvalitní porcelánová jídelní souprava nesmí chybět v žádné domácnosti

  13.6.2015, Komerční sdělení

  Čekají vás křtiny, oslava narozenin, zásnuby nebo jiná výjimečná událost? Nejen a Vánoce vytahujeme pečlivě ve skříni uloženou a střeženou jídelní soupravu, která je určena pro výjimečné příležitosti a která dodává atmosféře punc jedinečnosti a svátečnosti. Jestliže hledáte novou, elegantní,…

  celý článek »

  Do dětského pokoje jedině koberec

  26.3.2015, Komerční sdělení

  Do dětského pokoje neexistuje lepší podlahové krytiny, než je koberec. Děti, hlavně mladšího věku, tráví většinu svého času na podlaze, je to jejich hlavní hrací prostor. Proto je důležité, aby se na podlaze cítily, co nejvíce pohodlně. Koberec je nejlepší variantou. Dokáže zahřát, je měkký a díky široké barevné škále a motivům je pro hraní ideální. Jaké existují možnosti při výběru dětského koberce a jak správně vybrat, se dočtete v následujícím článku.

  celý článek »

  Penziony již nejsou jen obyčejné ubytovny

  2.3.2015, Alice Jendelová

  Co dělat, když se potřebujete ubytovat v Praze, ale rozhodně nechcete pobývat v luxusním hotelu v centru? Penziony nabízejí klid, komfort a další služby srovnatelné s hotely.

  štítky článku ubytování, Praha, penzion, cestování

  celý článek »

  Kvalitní materiály pro zahradní nábytek? Umělý ratan a hliník!

  21.2.2015, Komerční sdělení

  Bez kvalitního a vizuálně zajímavého nábytku si většina z nás svou zahradu už ani nedovede představit. Pro jaký materiál se ale rozhodnout, zvažujete-li nákup nového nábytku na zahradu?

  celý článek »

  Uklízejte snadno, rychle a bezpracně. Stačí vám k tomu robotický vysavač a robotický mop!

  31.12.2014, Tomáš Skála

  Času máme málo, musíme ho dělit mezi zaměstnání, rodinu, čas pro sebe a taky si něco „schovat“ na spánek. Proč si teda z času pro rodinu či sebe „ukrajovat“ tím, že musíme vysávat nebo vytírat podlahu? Chcete-li si pošetřit několik hodin těchto domácích prací měsíčně,…

  celý článek »
  1 2 3 4 5 10 19 27 36