Navštivte také: Horké kameny
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Děti a rodina

  RSS této rubriky

  Spokojené hnízdečko plné lásky a pohody. Zdánlivý sen či realita? Dobře vychovávat své děti, dát jim veškerou péči a být jim dobrým vzorem. Krásná idylka, na které se však musí soustavně pracovat. Mít spokojené manželství, s partnerem si rozumět i po letech společného soužití. Děti a rodina jsou to nejcennější, co v životě máme. Ať už nás v životě překvapí cokoli, je dobré vědět, jak se s tím vypořádat a jak se zachovat. Připravit děti do školy, výběr nového bytu či rekonstrukce domu. Inspirace a rady se nám hodí v každém směru. Sekce děti a rodina je tím pravým zdrojem rad, tipů a triků, jak se vypořádat i s vaší rodinkou.

  Nejlepší web pro hry online

  4.7.2013, Kateřina Ondíková

  Rodiče často láteří nad časem, který jejich děti věnují hraní her na počítačích a noteboocích. Avšak jinou aktivitu jim díky svému vytížení, nebo lenosti (svědomí je jen vaše), nedokážou nabídnout. Zajímali jste se však někdy, jaké hry vaše děti vlastně hrají? Ano, jsou hry válečné a strategické, kde teče krev proudem, ale jsou však počítačové hry, které dokážou rozvíjet logické myšlení i sociální cítění vašeho dítěte. Neházejte všechny počítačové hry do jednoho pytle!

  celý článek »

  Nadčasové a elegantní celoskleněné dveře a obklady pro váš domov

  3.7.2013, Kateřina Ondíková

  Je krásné a zároveň náročné vytvářet nový domov či prostory vaší firmy. Ve spoustě situací si v dnešní době můžete pomoci bytovými architekty, ale pokud chcete mít bydlení podle svých přání, budete se muset zapojit i vy! Je jednoduché a snadné dojít do nejbližšího hobby marketu, potažmo k výrobci dveří a obkladů. Pokud však chcete bydlet nadčasově, pak budete muset zvolit delší, za to krásnou a elegantní cestu!

  celý článek »

  Užijte si letní dovolenou na ostrově Rhodos

  3.7.2013, Kateřina Ondíková

  Přemýšlíte, kam vyrazit letos na dovolenou? Nikdy není pozdě začít plánovat! Vždyť v dnešní době je možné odjed nebo odletět během několika málo hodin. Stačí jen zabalit plavky, opalovací krém a volno může začít. Co zapomenete doma, koupíte na místě, vždyť proč si dělat vrásky o dovolené!

  celý článek »

  Vaříme dětem s láskou, zn. rychle a jednoduše

  1.7.2013, Radka Kapuciánová

  Neradi trávíte doma v kuchyni spoustu času? Poradíme vám, jak zajistit rodině kvalitní domácí stravu bez náročných a zdlouhavých příprav.

  štítky článku vaření, děti, výživa, vaříme dětem

  celý článek »

  Hledáte vhodnou firmu v Praze?

  26.6.2013, Kateřina Ondíková

  Známe to každý. Dávno nepatříme k renesančním lidem, kteří by od kreslení slavných fresek a obrazů zvládli s lehkostí sobě vlastní i výměnu filtru u pračky nebo přezdění jádra panelákového bytu. Naštěstí v dnešní moderní době máme možnosti, jak sehnat ověřené firmy, na které je možné se spolehnout. Vybrat správného řemeslníka na pokládku lina, či vymalování pokoje, je od této chvíle snadné! Ozkoušejte společně s námi katalog firem a řemeslníků v Praze, jež vám usnadní život.

  celý článek »

  Dřevěná podlahy prozáří váš domov!

  20.6.2013, Kateřina Ondíková

  Stavba domu je proces dlouhý. Vybíráme vždy materiály, které jsou kvalitní s dlouhou životností. Zároveň jsme však limitováni našim finančním rozpočtem. Musíme tedy vyvážit hodnotu ceny a kvality. Pokud už je hrubá stavba na světě, na řadu přichází vytváření osobitého interiéru. Sháníme dlažbu, světla, vypínače a v neposlední řadě podlahy. Pojďme spolu navštívit svět kvalitních podlah a poodhalit jejich krásu!

  celý článek »

  Využijte prázdniny na maximum aneb jazykové kurzy v zahraničí

  20.6.2013, Kateřina Ondíková

  Chcete poznat nová místa a zároveň se zdokonalit v jazyce? Léto je ideální čas! Sbalte si raneček, slovník a vyrazte za novým dobrodružstvím, kam vás srdce táhne! Nabídky jazykových kurzů v zahraničí jsou opravdu velmi lákavé. Pokud ještě stále nemáte plán jak strávit letošní léto, pak buďte chytří a pojeďte s námi!

  celý článek »

  Volejte zdarma do všech sítí od rána do večera!

  17.6.2013, Kateřina Ondíková

  Před pár měsíci bylo neomezené volání nemožné. Ti z nás, jež byli ochotni platit účty v řádech tisíců korun měsíčně, patřili k bohatým šampionům, jiní se jim jen posmívali. Ze dne na den se na trhu mobilních služeb stal zázrak! Bylo to jak blesk z čistého nebe. Po rocích jasné argumentace, kdy tiskový mluvčí mobilních gigantů papouškovali důvody, proč máme nejdražší volání v celé Evropě, se hnuly ledy! Zajistěte si i vy neomezené volání do všech sítí zadarmo!

  celý článek »

  Anglicky snadno a zábavně, ať jste kdekoli!

  12.6.2013, Kateřina Ondíková

  Kolik ovládáte cizích řečí? Ano jistě, slovenština, polština či ruština jsou jazyky, kterým rozumíme a občas se i dorozumíme bez dlouhého biflování a sezení nad slovníky. Ale kolik opravdových jazyků bez slovanského základu znáte? V dnešní době má každý ve svém životopisu minimálně angličtinu. Upřímně, kdo z nás s ní mluví plynule? Naučme se jí tak, aby kolonka v životopisu nebyl jen řádek navíc!

  celý článek »

  Zastavárna Praha pomáhá při finančních potížích

  10.6.2013, Kateřina Ondíková

  Mezi lidmi panuje rozšířený mýtus o zastavárnách. Vidíme je jako doupata hříchů patřící nenasytným lichvářům. Dnešní podoba zastavárny je však zcela odlišná. Nabízí finanční pomoc lidem v časech zlých, kdy nemohou splácet své závazky nebo potřebují urychleně finanční vzpruhu na své trable a starosti. Využít služeb zastaváren může každý!

  celý článek »
  1 7 8 9 10 11 12 13 19 27 36