Navštivte také: Horké kameny
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Děti a rodina

  RSS této rubriky

  Spokojené hnízdečko plné lásky a pohody. Zdánlivý sen či realita? Dobře vychovávat své děti, dát jim veškerou péči a být jim dobrým vzorem. Krásná idylka, na které se však musí soustavně pracovat. Mít spokojené manželství, s partnerem si rozumět i po letech společného soužití. Děti a rodina jsou to nejcennější, co v životě máme. Ať už nás v životě překvapí cokoli, je dobré vědět, jak se s tím vypořádat a jak se zachovat. Připravit děti do školy, výběr nového bytu či rekonstrukce domu. Inspirace a rady se nám hodí v každém směru. Sekce děti a rodina je tím pravým zdrojem rad, tipů a triků, jak se vypořádat i s vaší rodinkou.

  Akční letáky na jedné adrese!

  17.11.2012, Kateřina Ondíková

  Kdo z nás v dnešní době má peněz na rozdávání a nepočítá každou korunu?. Jistě všechny potěší výhodný nákup se slevou. Akce, slevové kupony a letáky nás zasypávají ze všech stran. Poštovní schránka pod jejich náporem praská ve všech. V opačném případě bydlíte v lokalitě, kde se akční letáky neukáží jak je rok dlouhý?. Pro vaše problémy máme řešení!

  štítky článku letáky

  celý článek »

  Novostavba splněním vašeho snu

  15.11.2012, Markéta Vocetková

  Toužíme po samostatnosti, početné rodině a pocitu jistoty, který nám poskytuje vlastní zázemí. V životě nastanou situace, kdy budeme hledat nový domov. Ideální volbou v takovém případě jsou novostavby v Praze blízko centra a všeho dění, a přesto v klidném prostředí.

  štítky článku bydlení, bydlení v praze, novostavby, byt, dům

  celý článek »

  Jak správně vybrat hračku pro své dítě?

  7.11.2012, Kateřina Ondíková

  Každý z nás si jistě pamatuje na svoji nejoblíbenější hračku z dětství. Vzpomínky s ní spojené nám zůstávají po celý život. Není nikdo, kdo by neměl svého milého plyšového medvídka, jež mu byl parťákem při dětských hrách či snění. A co takové oprýskané autíčko z řádu „angličáků“? Ale v dnešní době už nevládnou v hračkářstvích pouze panenky a auta. Proto vítejte v malém průvodci mezi dětskými sny!

  štítky článku hračky, děti

  celý článek »

  Paní na úklid

  6.11.2012, Kateřina Ondíková

  Rozčiluje vás neustálý úklid, jehož se váš byt doprošuje? Ať děláte, co děláte, při využití všech dostupných moderních prostředků a domácích pomocníků vám stále chybí jeden pár rukou navíc? Zkuste se zasnít a představ si svou vysněnou „uklízečku“.

  štítky článku paní na úklid, pomocnice v domácnosti

  celý článek »

  Ochraňte svého miláčka!

  4.11.2012, Dominika Drahovzalová

  Vdechnutý korálek, pád ze schodů, spáleniny. Noční můra každé maminky. Nejlepší je jim předcházet. Ale vždy to není možné. Co dělat, když už k nim dojde? To se dozvíte na kurzu první pomoci zaměřeném na děti.

  štítky článku první pomoc, kurz první pomoci pro děti

  celý článek »

  Tip na dárek pro muže i děti: RC Modely!

  2.11.2012, Alice Jendelová

  Lámete si hlavu co pod stromeček? Každý chlap a kluk bude nadšený z RC modelu!

  celý článek »

  Podzimní dekorace do bytu

  27.10.2012, Kateřina Ondíková

  Datum v kalendáři nám nemilosrdně signalizuje podzim. Babí léto nás se svými vlídnými teplotami, prosluněnými dny a posedáváním na zahrádkách restaurací definitivně opustilo. Je na čase projít nejen svůj šatník a oblečení uložit do krabic, pečlivě zabalit a nechat celé dlouhé měsíce odpočívat, ale připravit na pošmournou náladu váš byt. Přeci i on si zaslouží podzimní vlídnou tvář!

  štítky článku bytový textil, dekorace do bytu

  celý článek »

  Po čem muži touží?

  19.10.2012, Eva Mikšíková

  Jako každý rok i nyní si lámete hlavu s čím obdarovat vašeho otce, bratra, přítele či manžela? A jako obvykle vám připadá, že všechny dobré dárky, které jste mohla vymyslet, již byly darovány? Že nechcete sklouznout ke klišé v podobě sprchového gelu nebo pěny na holení? Poradíme vám, na co muži slyší a jakými dárky si je zaručeně získáte.

  štítky článku originální dárky, alkoholový dárek, dárek pro muže

  celý článek »

  Soustřeďte se na finanční poradenství ...

  19.10.2012, Komerční sdělení

  ... a kompletní administrativu přenecháte nám“, doporučují Adolf Vlk, výkonný ředitel společnosti Finportal, a.s., a Rudolf Adam, člen dozorčí rady téže společnosti, kterým jsme položili několik otázek.

  štítky článku finanční poradenství

  celý článek »

  Usnadněte si práci na zahradě! Pořiďte si kultivátor

  19.10.2012, Alice Jendelová

  A ne jen tak ledajaký. Na trhu jsou takové, které kypří půdu, připravují ji na setí a s příslušenstvím můžete třeba i řádkovat.

  štítky článku kultivátor, kypřič, zahradní robot

  celý článek »
  1 10 16 17 18 19 20 21 22 27 36