Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Děti a rodina

  RSS této rubriky

  Spokojené hnízdečko plné lásky a pohody. Zdánlivý sen či realita? Dobře vychovávat své děti, dát jim veškerou péči a být jim dobrým vzorem. Krásná idylka, na které se však musí soustavně pracovat. Mít spokojené manželství, s partnerem si rozumět i po letech společného soužití. Děti a rodina jsou to nejcennější, co v životě máme. Ať už nás v životě překvapí cokoli, je dobré vědět, jak se s tím vypořádat a jak se zachovat. Připravit děti do školy, výběr nového bytu či rekonstrukce domu. Inspirace a rady se nám hodí v každém směru. Sekce děti a rodina je tím pravým zdrojem rad, tipů a triků, jak se vypořádat i s vaší rodinkou.

  Podlaha, která nemusí být nudná!

  19.11.2012, Dominika Drahovzalová

  Každý se kouká po světě kolem, ale jen málo kdo sám sobě pod nohy. Přitom je při zařizování bytu právě zem jedna z nejdůležitějších věcí. Jakou podlahu si vybrat, aby se po ní dalo doslova tančit?

  štítky článku podlaha, plovoucí podlaha, linoleum, dřevěné podlahy, parkety

  celý článek »

  Sháníte originální dárek? Na Vánoce, výročí, narozeniny, ...?

  18.11.2012, Radka Kapuciánová

  Sháníte originální dárek, kterým chcete opravdu překvapit? Už žádné ponožky a svetry pod stromečkem!

  štítky článku mince, medaile

  celý článek »

  Při výběru toho správného dárku už nikdy nesáhnete vedle

  17.11.2012, Markéta Vocetková

  Pomalu se nám blíží období Vánoc a většina z nás už si opětovně klade otázku, jaký dárek pořídit svým nejbližším. Lámat hlavu už si nemusíte, letos je tu skvělé řešení, díky kterému budou dárky od vás zaručeně těmi nejoriginálnějšími.

  štítky článku dárky, vánoční dárky, dárky k narozeninám, dárky pro muže, dárky pro ženy, dárky pro děti

  celý článek »

  Akční letáky na jedné adrese!

  17.11.2012, Kateřina Ondíková

  Kdo z nás v dnešní době má peněz na rozdávání a nepočítá každou korunu?. Jistě všechny potěší výhodný nákup se slevou. Akce, slevové kupony a letáky nás zasypávají ze všech stran. Poštovní schránka pod jejich náporem praská ve všech. V opačném případě bydlíte v lokalitě, kde se akční letáky neukáží jak je rok dlouhý?. Pro vaše problémy máme řešení!

  štítky článku letáky

  celý článek »

  Novostavba splněním vašeho snu

  15.11.2012, Markéta Vocetková

  Toužíme po samostatnosti, početné rodině a pocitu jistoty, který nám poskytuje vlastní zázemí. V životě nastanou situace, kdy budeme hledat nový domov. Ideální volbou v takovém případě jsou novostavby v Praze blízko centra a všeho dění, a přesto v klidném prostředí.

  štítky článku bydlení, bydlení v praze, novostavby, byt, dům

  celý článek »

  Jak správně vybrat hračku pro své dítě?

  7.11.2012, Kateřina Ondíková

  Každý z nás si jistě pamatuje na svoji nejoblíbenější hračku z dětství. Vzpomínky s ní spojené nám zůstávají po celý život. Není nikdo, kdo by neměl svého milého plyšového medvídka, jež mu byl parťákem při dětských hrách či snění. A co takové oprýskané autíčko z řádu „angličáků“? Ale v dnešní době už nevládnou v hračkářstvích pouze panenky a auta. Proto vítejte v malém průvodci mezi dětskými sny!

  štítky článku hračky, děti

  celý článek »

  Paní na úklid

  6.11.2012, Kateřina Ondíková

  Rozčiluje vás neustálý úklid, jehož se váš byt doprošuje? Ať děláte, co děláte, při využití všech dostupných moderních prostředků a domácích pomocníků vám stále chybí jeden pár rukou navíc? Zkuste se zasnít a představ si svou vysněnou „uklízečku“.

  štítky článku paní na úklid, pomocnice v domácnosti

  celý článek »

  Ochraňte svého miláčka!

  4.11.2012, Dominika Drahovzalová

  Vdechnutý korálek, pád ze schodů, spáleniny. Noční můra každé maminky. Nejlepší je jim předcházet. Ale vždy to není možné. Co dělat, když už k nim dojde? To se dozvíte na kurzu první pomoci zaměřeném na děti.

  štítky článku první pomoc, kurz první pomoci pro děti

  celý článek »

  Tip na dárek pro muže i děti: RC Modely!

  2.11.2012, Alice Jendelová

  Lámete si hlavu co pod stromeček? Každý chlap a kluk bude nadšený z RC modelu!

  celý článek »

  Podzimní dekorace do bytu

  27.10.2012, Kateřina Ondíková

  Datum v kalendáři nám nemilosrdně signalizuje podzim. Babí léto nás se svými vlídnými teplotami, prosluněnými dny a posedáváním na zahrádkách restaurací definitivně opustilo. Je na čase projít nejen svůj šatník a oblečení uložit do krabic, pečlivě zabalit a nechat celé dlouhé měsíce odpočívat, ale připravit na pošmournou náladu váš byt. Přeci i on si zaslouží podzimní vlídnou tvář!

  štítky článku bytový textil, dekorace do bytu

  celý článek »
  1 10 16 17 18 19 20 21 22 27 36