Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Články se štítkem: Láska

  Jiná tvář, stejný muž?

  23.2.2013, Markéta Vocetková

  Muži přicházejí, muži také odcházejí. Ovšem je každý z nich jiný? Nebo si vybíráme jednoho muže v jiném obleku? Není novinkou, že nás přitahuje stejný typ mužů. Možná je na čase přemýšlet nad tímm jinak.

  štítky článku muži, vztahy, láska, sex

  celý článek »

  Když dva chtějí totéž

  13.2.2013, Kateřina Ondíková

  Společnými jmenovateli hádky jsou nedorozumění a odlišný názor. Jistě je mnohem více důvodů, tyto však patří k těm hlavním. Každý den se potkáváme a střetáváme s lidmi. Ve škole, zaměstnání, v městské hromadné dopravě. Musíme mít nepatrnou špetku diplomacie, abychom den přežili bez úhony a ztráty kytičky. Co se týče vztahů partnerských, stačí jen sociální cítění a chladná hlava, tolerance nestačí.

  štítky článku láska, vztahy, partnerství

  celý článek »

  Milostný trojúhelník - jak z něj vyváznout se zdravou kůží, ale i duší

  6.2.2013, Markéta Vocetková

  Ne vždy jsou naše partnerské vztahy růžové. Můžeme se dostat do situace, kdy bojujeme o našeho vysněného partnera s konkurencí jiné ženy nebo naopak dva muži mohou soutěžit o nás. Nikdy to není jednoduché a téměř vždy to zamíchá vztahy kolem vás.

  štítky článku Láska, milostný trojúhelník, vztahy, sex, přátelství

  celý článek »

  Vztah na dálku

  12.1.2013, Kateřina Ondíková

  Udržujeme různé druhy vztahů. Kamarádské, rodinné, formální i neformální a ty nejzapeklitější ze všech - milostné. Každý z nás má právo nakládat se svým životem po svém. Můžeme si najít řešení jen sami pro sebe, které nám sedne na míru. Vztah se odjakživa týkal dvou lidí, a proto musíme respektovat i přání na opačné straně, tudíž přání našeho protějšku. Pokud jeden bude chtít jít do vztahu na dálku a druhý nikoli, příliš toho nesvedeme.

  štítky článku vztah na dálku, vztahy, láska

  celý článek »

  Láska a peníze, jakou má cenu?

  21.12.2012, Kateřina Ondíková

  Největší cit v životě člověka je láska. Na tom se jistě shodneme. Láska se pojí ruku v ruce s nenávistí. Je to její sestra, její pravý opak. Každý z nás byl minimálně jednou zamilovaný. Někteří i vícekrát. Láska je dar, ale zároveň i prokletí. K narození bychom měly zároveň dostávat i manuál, jak se s takovým citem poprat. Pro lásku jsme schopné udělat prakticky cokoli. Být lepším člověkem, obětovat svůj život.

  štítky článku láska, milovat, mít rád, vztahy

  celý článek »

  Oživte svůj sexuální život

  4.9.2012, Markéta Vocetková

  Sex může být krásný i po letech vztahu. S trochou fantazie se nemusí omrzet!

  štítky článku sex, vztahy, erotika, erotické pomůcky, láska

  celý článek »

  Milenkou proti své vůli!

  30.8.2012, Kateřina Ondíková

  Máme místo kladné odpovědi na žádost o romantickou večeři chtít vidět občanský průkaz? Nebude to vypadat minimálně neuctivě, případně rovnou vdavekchtivě?! A co teď po novele těchto osobních dokladů, když už v nich rodinný stav ani není povinně obsažen?! Co potom! Nahrává to všem těm záletníkům akorát do karet anebo jich zůstane stejný utajený počet, ten samý co úzkostlivě tvrdí, že by matce svých dětí v životě „nezahnul“?!

  štítky článku milenka, stabilní vztah, láska, životní partner

  celý článek »

  Kolik vědět ze sexuální minulosti vašeho partnera?

  9.5.2011, Veronika Vycpálková

  Kolik vědět ze sexuální minulosti vašeho partnera je do jisté míry limitováno tím, kolik nám sám partner prozradí. Jde o relativně choulostivé téma, a to pro obě strany. Většina psychologů se shoduje na tom, že co se týče sexuální minulosti partnera či vztahů, není třeba vědět prakticky…

  štítky článku postel, vztah, láska, sex

  celý článek »

  Nechte se zlákat na šálek kávy, té pravé italské!

  8.5.2011, Markéta Vocetková

  Káva je ve světě velice oblíbeným nápojem. Není divu, vždyť jen pro její povzbuzující účinek a lahodnou chuť si jí oblíbily miliony lidí. Provází nás prakticky celým dnem, od silného ranního espressa až k lahodnému odpolednímu cappuccinu. Jednou ze zemí, kde si kávu dokážou náležitě…

  štítky článku chuť, radost, láska, káva, latte machiato, caffe corretto, šálek, závislost, kofein

  celý článek »

  Nevěra - zločin proti lidskosti

  18.4.2011, Dagmar Čechová

  Nevěry se ve vztahu bojí každý. Nikdo nechce být její obětí! Přečtěte náš článek o tom, jak s nevěrou zatočit. Za nevěru se dá pokládat jakýkoliv sexuální kontakt mimo partnerskou dvojici. Mnozí z nás ale netolerují ani flirtování. Hranice nevěry jsou dosti rozostřené a mnoho…

  štítky článku vztah, nevěra, láska, ukončení vztahu

  celý článek »
  « 1 2