Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Krása a móda

  RSS této rubriky

  Ne vždy jsme si jisté, které šaty padnou naší postavě, jak se nalíčit či jaké kabelky budou v kurzu pro vybranou roční dobu a nejedna z nás hledá rady a inspiraci. Krása a móda nás zajímají snad od přírody a každá z nás se chce cítit jako bohyně krásy. Není lehké toho dosáhnout, avšak krása a móda nejsou spojené jen s modelkami, ba právě naopak se zaměřují na krásu každé ženy. Nejnovější trendy v účesech, nailartu a líčení, žhavé tipy na změnu šatníku. Objevujte kouzla krásy a módy, inspirujte se a vybírejte.

  Máte rádi značku Tommy Hilfiger? A víte, že...

  28.6.2014, Tomáš Skála

  Máte rádi kvalitní oblečení, které padne a zároveň je moderní, svěží a příjemné? Pak by vám neměla uniknout žádná kolekce od značky Tommy Hilfiger.

  celý článek »

  Baculky jsou sexy

  14.6.2014, Komerční sdělení

  Tohle tvrzení však platilo naposledy v 18. století. Dnes se ženy chtějí co nejvíce přiblížit slečnám z ženských časopisů a modelkám z celosvětových módních mol. Některé z nás mají to štěstí, že mohou sníst, co jim pod ruce přijde a nepřiberou ani deko. Většina z nás však takové štěstí nemá a k vysněné postavě si musí dopomoci.

  celý článek »

  Hodinky jako ideální dárek? Proč ne!

  4.6.2014, Tomáš Skála

  Chodit včas je výsada králů říká se. Hodinky dnes však již nejsou jen pouhým nástrojem, který nám měří čas. Dnes jsou hodinky brány jako módní doplněk. Především u mužů se tento doplněk zabydlel, snad proto, že náramky, náušnice či řetízky jsou až příliš typicky ženské. A tak, když muž slaví kulaté narozeniny a nevíte, co mu vlastně dát, můžou to být právě hodinky, které téměř každého muže potěší.

  celý článek »

  Krásné vlasy jsou vaší vizitkou

  3.6.2014, Lucie Nová

  Máte chuť se dnes předvést a vyrazit do společnosti jinak než jen v obyčejném culíku? Přemýšlíte jak nastylovat vaši kštici aby vypadala co nejlépe? Co byste ale neměla opomenout a s čím musíte začít, aby byl výsledek dokonalý?

  celý článek »

  V jednoduchosti je krása

  20.5.2014, Lucie Nová

  Určitě znáte to staré přísloví, na které dnešní ženy a mladé dívky často zapomínají. Bohužel nebo snad bohudíky, přeplácaným zevnějškem cesta ke kráse nevede. Jednoduché líčení a oblékání vám zajistí perfektně upravený vzhled, se kterým můžete vyrazit kamkoliv. No a doplňky k němu bez diskuze patří.

  štítky článku hodinky

  celý článek »

  Šátek jako hlavní doplněk

  15.5.2014, Lucie Nová

  Venku se to začíná hemžit všemožnými barvami, tak proč byste vy měla být jak šedá myška?

  celý článek »

  Tajemství krásy vévodkyně z Cambridge – chcete ho znát také?

  27.4.2014, Lucie Nová

  Je oblíbená, často focená a příkladem mnoha žen, které se jí chtějí často podobat. Ano, řeč je o Catherine Middleton. Určitě vám neuniklo, že se na veřejnosti neupravená neukáže. V čem tkví její elegance a vždy tak sladěný zevnějšek?

  štítky článku Kate, William, krása

  celý článek »

  Jarní nákupy si žádají i novou kabelku

  30.3.2014, Alice Jendelová

  Jaro je spojeno s úklidem a to i šatníku, což leckdy přináší i jeho obnovu. Kromě oblečení ale nezapomeňte také na doplňky. A začněte u kabelky.

  celý článek »

  Jarní detoxikace pleti

  19.3.2014, Komerční sdělení

  Jaro pomalu klepe na dveře a s ním i potřeba věnovat zvýšenou péči vašemu tělu. Dopřejte si zdravé ovoce a zeleninu a pročistěte váš organismus zevnitř, zajděte na masáž a nechte své tělo krásně uvolnit a nezapomeňte ani na vaši pleť a věnujte jí důkladnou péči s kvalitní kosmetikou. Vaše tělo si…

  celý článek »

  Dámská jarní obuv

  10.3.2014, Komerční sdělení

  Jarní počasí se pomalými krůčky hlásí o slovo a to je jedinečná příležitost k protřídění šatníků. K jarní sezóně patří zejména nákup nového oblečení a obuvi. Právě novou kvalitní dámskou obuv můžete objevit v internetové prodejně Stroll obuv. Přičemž v této internetové prodejně můžete během…

  celý článek »
  1 2 3 4 5 6 10 20 29 38