Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Kde seženete kalhotky a podprsenky, které se vám hned nerozpadnou?

  9.9.2017, Komerční sdělení

  Znáte nějaké ženy, které se vysloveně vyžívají v nákupech spodního prádla? Moc jich není. Takové akce často provází pikantnosti, jakými jsou ostych a strach. Nejlepší je, když si rovnou pořídíte prádlo, které něco vydrží. A máte to na chvíli z krku.

  Nakupujte online

  Ruku na srdce, kdo si rád kupuje spodní prádlo v kamenných prodejnách? Sice můžete využít odborné pomoci prodavačky, ale skutečných profesionálek je jako šafránu. Poznáte je jednoduše:

  ●      Ve spodním prádle se vážně vyznají.

  ●      Dokážou vám poradit, jaký typ podprsenek a kalhotek maximálně zalichotí vaší postavě.

  ●      Nejde jim pouze o provizi z prodeje.

  ●      Jsou příjemné a milé.

  ●      Z jejich hodnotícího pohledu nevyčtete, že byste se měli trošku krotit v jídle.

  Ale žádnou paniku, žijete v 21. století. Díky internetu si nakoupíte z pohodlí domova abez zbytečných rozpaků. A co v případě, že vám spodní prádlo nepadne? Prostě ho vyměníte. Příště už budete moudřejší. 

  Projděte si recenze

  Pokud si do vyhledávače na internetu zadáte kouzelnou formulku “levné spodní prádlo”, zobrazí se vám spousta možností. My si vezmeme na paškál například e-shop Bellinda.cz. Ten vám ihned zobrazí akční nabídku, tedy zlevněné spodní prádlo.

  Doporučujeme vám, vyhledat si recenze daného e-shopu. Během pár minut váminternet odhalí pověst obchodu. A jak je na tom Bellinda.cz? Vede si opravdu dobře. Na Seznamu získala od zákazníků 5 hvězdiček a na Heurece ji doporučuje 97 % lidí. Vypadá to, že Bellinda jedná seriózně a dodává nejen levné, ale také kvalitní spodní prádlo.

  Udělejte pořádnou objednávku

  Jestliže jste našli svůj ideální e-shop, můžete se pustit do objednávky. I případné poštovné se vám vyplatí, protože taková výprava do kamenného obchodu vás často vyjde mnohem dráž. Něco totiž projedete a také strávíte spoustu času na cestě. Nejprve si tedy udělejte takovou“zkušební objednávku”. Objednejte si pár kousků, abyste zjistili, jestli vám vyhovuje kvalita spodního prádla a také si ověříte správnou velikost. Jistě už dobře víte, že každá značka má trošku jiné číslování.

  Když budete nad novým prádlem spokojeně vrnět blahem, pusťte se do pořádného nákupu a objednejte si prádlo do zásoby. A nezapomeňte napsat recenzi, ať ostatní také vědí, kdo to dělá dobře a od koho je lepší dát ruce pryč.

  Přečtěte si také: