Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Články autora: Komerční sdělení

  Co připravit na oslavu?

  4.12.2014, Komerční sdělení

  Má-li Vaše dítě opět narozeniny, bylo by vhodné přichystat pro narozeninovou oslavu. Co je však nutné na takovou oslavu připravit, aby nic nechybělo a Vaše dítko bylo spokojené. To si řekneme v tomto článku, který Vám poskytne rady a tipy, co by na žádné oslavě nemělo chybět.

  celý článek »

  Jak vybrat matraci pro alergika?

  29.11.2014, Komerční sdělení

  Počet lidí, kteří jsou na něco alergičtí, neustále roste. Život s alergií není nic jednoduchého, zvláště pokud máte alergii na roztoče, které se vyskytují v každém bytovém prostředí.

  celý článek »

  Kam za lyžováním? Rodinná dovolená v Rakousku

  28.11.2014, Komerční sdělení

  Léto už skončilo a před námi je období zimy. Mnoho lidí v této době začíná přemýšlet nad tím, kam se během vánočních svátků nebo po Novém roce vydají na hory. Pokud se Vám nechce cestovat příliš daleko, milujete dlouhé sjezdy s perfektně upraveným povrchem a měli zajištěné perfektní podmínky pro…

  celý článek »

  Jak vybrat počítač?

  27.11.2014, Komerční sdělení

  Chcete svůj první vlastní, starý odešel a nebo pouze toužíte po výkonnějším počítači. Jsou různé důvody, proč si koupit nový počítač. V současnosti je totiž neodmyslitelnou součástí našeho života. Ať už s tím máte nějaké zkušenosti nebo nevíte, podle jakých parametrů vybírat, nenechte si ujít následující zásady.

  celý článek »

  Jak se cítit zdravě a vypadat stále mladě

  26.11.2014, Komerční sdělení

  Doba je hektická a spoustě lidí tak nezbývá čas udělat něco pro své zdraví. Pak se ovšem diví, že se cítí unaveni, nemají dostatek energie a vypadají starší, než by odpovídalo jejich věku.

  celý článek »

  Jak správně pečovat o vlasy?

  25.11.2014, Komerční sdělení

  Ať už je léto nebo zima, pokud chceme krásné a zdravě vypadající vlasy, měli bychom se o ně starat po celý rok. Bohužel stejně jako u pleti, tak i na vlasech se vše podepisuje. Na kvalitu vlasů má špatný vliv např. stres, špatná nálada, nepříznivé počasí, zásahy do organismu nebo špatně zvolená kosmetika. Některé faktory lze omezit, jiné ne. Pro zdraví a krásu vlasů se tedy zaměříme na ty faktory, které lze nějakým způsobem ovlivnit. Důležité je dodávat vlasům výživu zevnitř i zvenku.

  celý článek »

  Romantická večeře díky paelle

  22.11.2014, Komerční sdělení

  Strávili jste letošní letní dovolenou ve Španělsku a nyní se Vám stýská po lahodné chuti paelly? Díky internetovým stránkám Španělské recepty nemusíte smutnit a můžete si tuto lahodnou pochoutku typickou zejména pro Valencii připravit u Vás doma. Paella je pokrmem, který je podobný nám známému…

  celý článek »

  V posteli se zbytečně neomezujte, a pořiďte si matraci na míru

  30.10.2014, Komerční sdělení

  Bez dostatečného množství spánku si život nedovedeme ani představit, a k plnohodnotnému spaní je potřeba komfortní postel s kvalitní matrací. To je pravidlo, které platí pro malé i velké. Jen ti druzí si občas myslí, že sehnat větší či delší matraci je problém. Není to pravda.

  celý článek »

  To nejlepší z celého Španělska

  30.10.2014, Komerční sdělení

  Co si představíte, když se řekne Španělsko? Většina z nás asi slunce a moře. Stále více Čechů a Češek totiž každý rok v létě vyráží za sluncem právě do tohoto jihoevropského státu. Španělsko je zemí s bohatou historií a mnoha nejen historickými památkami. Mezi synonyma pro tuto oblast také patří…

  štítky článku španělsko, španělská vína

  celý článek »

  Netradiční vánoční dárky pro ženy

  26.10.2014, Komerční sdělení

  Také se držíte známého hesla, že štěstí přeje připraveným? Tento postoj se vám rozhodně vyplatí zejména v časech velkých svátků, jako jsou Vánoce. Abyste si mohli Vánoce užít na plno, je nutné se na ně s předstihem připravit. Je potřeba vše uklidit, nachystat výzdobu, upéct cukroví a připravit…

  celý článek »
  1 2 3 4 5 6 7 8 11 14