Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Články autora: Komerční sdělení

  Oblečte se na léto ve stylu amerických hvězd s Fenomén módou

  17.5.2015, Komerční sdělení

  Léto se blíží a s ním i nákupy nového outfitu. Barvy, odhalená ramena, overaly, ale i osvědčená klasika – to jsou trendy tohoto roku, které si právě nyní můžete koupit v e-shopu Fenomén móda. Internetový obchod s dámským oblečením přináší na český trh módu z USA za dostupné ceny.

  celý článek »

  Módní kabelky pro rok 2015

  5.4.2015, Komerční sdělení

  Kabelka není pouhým místem pro úschovu a přenos věcí. Je to důležitý módní doplněk, který potřebuje každá žena. Kabelka dokáže prozradit o ženě velké množství informací. Dokáže podtrhnout styl ženy nebo ho dokonce vytvářet.

  celý článek »

  Do dětského pokoje jedině koberec

  26.3.2015, Komerční sdělení

  Do dětského pokoje neexistuje lepší podlahové krytiny, než je koberec. Děti, hlavně mladšího věku, tráví většinu svého času na podlaze, je to jejich hlavní hrací prostor. Proto je důležité, aby se na podlaze cítily, co nejvíce pohodlně. Koberec je nejlepší variantou. Dokáže zahřát, je měkký a díky široké barevné škále a motivům je pro hraní ideální. Jaké existují možnosti při výběru dětského koberce a jak správně vybrat, se dočtete v následujícím článku.

  celý článek »

  Březen je nejlepší měsíc pro nákup nové matrace. Řekneme vám proč

  18.3.2015, Komerční sdělení

  21. března začíná jaro a to znamená minimálně dvě věci - jarní úklid a jarní únavu. Pokud ale úklid zahájíte v ložnici, únava se vám obloukem vyhne.

  celý článek »

  Jak se projevuje tříselná kýla?

  14.3.2015, Komerční sdělení

  Kýla je onemocnění, kdy je vytlačena část břišní dutiny do její stěny, v případě tříselné kýly se jedná o vytlačení do tříselného kanálu. Tříselná kýla se tvoří v místech zeslabené břišní stěny. Kýla, hlavně břišní a tříselná, jsou poměrně běžným onemocněním, nicméně se rozhodně…

  celý článek »

  Jak uspořádat maturitní ples?

  27.2.2015, Komerční sdělení

  Čtvrtý ročník střední školy v sobě neskrývá pouze tvrdou přípravu na maturitu, ale také je zde čas na zábavu. Je to doba, kdy třídy pořádají maturitní plesy. Uspořádat ples, na který nikdo nezapomene, dá mnoho práce. Ale jak se říká, bez práce by nebyly koláče, a proto za to veškerá…

  celý článek »

  Aktovka: Jarní trend, který sluší každému!

  21.2.2015, Komerční sdělení

  Jestli existuje jeden opravdu univerzální aktuální trend, jsou to aktovky. Sluší opravdu každému a rozhodně ozvláštní i váš každodenní pracovní outfit. Pánové, otrhaný batoh na notebook nechte doma. Dámy, nudnou černou kabelku, kterou nosíte do práce každý den, pověste na hřebík. Jsou tady trendy jarní aktovky!

  celý článek »

  Kvalitní materiály pro zahradní nábytek? Umělý ratan a hliník!

  21.2.2015, Komerční sdělení

  Bez kvalitního a vizuálně zajímavého nábytku si většina z nás svou zahradu už ani nedovede představit. Pro jaký materiál se ale rozhodnout, zvažujete-li nákup nového nábytku na zahradu?

  celý článek »

  Bydlení pro mladé – jakou lokalitu vybrat?

  23.12.2014, Komerční sdělení

  Podnájem je dobrou volbou, jak se někde zabydlet, a to i jako student. Mladí lidé hledají perspektivní bydlení, ať už přechodné či trvalé. Pokud jste student a hledáte byt k pronájmu, přečtěte si pár zajímavých tipů, podle kterých vybírat.

  celý článek »

  Vkusné pracovní oděvy

  21.12.2014, Komerční sdělení

  Asi každý z nás se alespoň jednou za život setkal s nevzhlednými až ošklivými pracovními uniformami. Ještě horší situace pak je, když takové pracovní uniformy musíte dokonce nosit vy sami. Mnohdy jsou tyto oděvy rovněž vyrobeny z nekvalitních a nepohodlných materiálů. Jestliže…

  celý článek »
  1 2 3 4 5 6 7 8 11 14