Navštivte také: Coworking33 - Sdílené kanceláře Břevnov
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Články autora: Komerční sdělení

  Tipy na vánoční dárky pro pět vašich nejbližších

  23.11.2013, Komerční sdělení

  Už máte sepsaný seznam nákupu vánočních dárků pro vaše nejbližší? Že ne? Možná vám pomůže následující článek, ve kterém vám představíme tipy na oblíbené dárky – zážitky.  Představme si „klasický seznam“ – manžel/manželka, bratr/sestra, dcera/syn, maminka/tatínek,…

  celý článek »

  Oživte své auto moderními autopotahy

  20.11.2013, Komerční sdělení

  Každé auto může vypadat stylově a trendy, dáte-li mu dostatek pozornosti a péče. Jsou-li autopotahy ve vašem voze ušpiněné, ošoupané nebo fádní, budete se v něm cítit nepříjemně a váš požitek z jízdy bude negativně ovlivněn. Oblékněte ho tedy do příjemných barev a kvalitního materiálu a vnímejte prostor vozu v jiných dimenzích.

  celý článek »

  Stylové vánoční dárky

  11.11.2013, Komerční sdělení

  Přestože do Vánoc zbývá ještě několik týdnů, obchodní řetězce již na vánoční výzdobě nešetří. Snad od poloviny října se už můžeme zcela běžně setkávat s vánočním stromečkem a nejrůznějšími vánočními ozdobami po celém obchodě.

  celý článek »

  Buďte stylová i na podzim

  29.10.2013, Komerční sdělení

  Ženy se chtějí líbit nejen v každém věku, ale také za každého počasí a ročního období. Zdá se vám podzim šedivý a nudný? Podzim je ve skutečnosti krásné a barevné roční období, které však občas provází neoblíbený déšť a mlhy. V těchto zamračených dnech můžete svět rozzářit samy! Buďte…

  celý článek »

  Citlivá dětská pokožka si zaslouží řádnou péči. Co je pro Vaše miminko nejlepší?

  13.10.2013, Komerční sdělení

  Věděli jste, že pokožka Vašeho miminka je pětkrát tenčí a citlivější než pokožka dospělého člověka? Proto by kosmetika, kterou dětskou pokožku ošetřujete, neměla obsahovat žádné škodlivé látky a měla by být maximálně šetrná.

  celý článek »

  Vyberte si kozačky již nyní!

  19.9.2013, Komerční sdělení

  Překvapily Vás chladné zářijové dny a rozhodli jste se již nyní připravit dobře na příchod zimního počasí? Základem proto, aby člověk prožil zimu bez zdravotních potíží, je rozhodně teplé zimní počasí. Součástí této podmínky jsou rozhodně také kvalitní teplé boty.   Přesně takovou obuv…

  celý článek »

  Pobyt plný zážitků

  21.8.2013, Komerční sdělení

  Chystáte se na několik dní pryč z práce a nemáte už sílu vymýšlet, kam jet a čím naplnit program, abyste si váš drahocenný volný čas a ještě drahocennější dovolenou nevyplýtvali pouze na válení se někde v hotelu?

  celý článek »

  Dámské šaty na léto i zimu

  12.8.2013, Komerční sdělení

  Připadá vám, že váš šatník neobsahuje dostatečné množství elegantních a sexy dámských šatů? Přála byste si nějaké, které budou přesně odpovídat vaší velikosti a zvýrazní vaši ženskost? Chcete zachovat svůj styl, ale přesto být trendy a jít s módou? Preferujete pouzdrové a uzavřené krátké…

  celý článek »

  Není podprsenka jako podprsenka

  22.6.2013, Komerční sdělení

  V loňském roce slavila podprsenka stoleté výročí. První model, který měl do dnešní podoby tohoto prádla ještě hodně daleko, ale už byl velkým pokrokem proti těsným korzetům a šněrovačkám, vznikl v roce 1912 v továrně pana Sigmunda Landauera v německém Stuttgartu.

  celý článek »

  Clip in vlasy – dokonalá image pro každou příležitost

  30.5.2013, Komerční sdělení

  Svatba patří k velké události nejen pro nevěstu, ale samozřejmě i pro ženicha a rodiny svatebčanů. Proto, aby byl den D skutečně dokonalý, nezapomenutelný, nejkrásnější…zkrátka nej, je mnoho nevěst schopných udělat cokoliv.

  celý článek »
  1 4 6 7 8 9 10 11 12 14