Navštivte také: Horké kameny
komerční sdělení
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Zdraví a relax

  RSS této rubriky

  Únava, stres a povinnosti všedních dní. Zná to každá z nás a každá z nás proti těmto nemocem dnešní doby bojuje. Přepínat se a dávat ze sebe maximum není zdravé pro nikoho a měli bychom se naučit zvolnit své pracovní tempo, udělat něco pro své zdraví a relax. Odpočinek, zdravá strava, sport ale i relax ve wellness, zdánlivé maličkosti, které nás povzbudí a obnoví nejen naše zdraví ale i psychickou pohodu. Stačí i malá chvilka pro sebe a své zdraví a relax, nalezněte i vy tu pravou inspiraci.

  Bělení zubů v pohodlí domova

  9.10.2013, Kateřina Ondíková

  Co lidé milují nejvíce na druhých? Ano jistě, jejich duši. Avšak to, jak na nás člověk zapůsobí v prvních pár vteřinách setkání nás ovlivní dlouhodobě. Jednoduše první dojem je rozhodující! Krásný úsměv vám jednoduše otevře cestu k tomu pomyslnému srdci. Abychom se mohli naplno smát a oslňovat, je nutné mít bezchybný bílý úsměv.

  celý článek »

  Jídlo, na které se můžeme spolehnout!

  4.10.2013, Kateřina Ondíková

  Říká se, že chudí lidé bývají zároveň osobami s nadváhou. Něco na tom bude! Vždyť znáte obecné moudro o tom, jak všichni Američané jsou tlouštíci. Je to přesně ta část populace, která nemá na drahé kvalitní suroviny potřebné k přípravě vyvážené stravy, ale stravuje za minimálními náklady v rychlém občerstvení. Abychom za pár let dopnuli své oblíbené džíny, musíme i my náš jídelníček sledovat.

  celý článek »

  Jak zhubnout a udržet si váhu

  19.9.2013, Radka Kapuciánová

  Máte za sebou již několik diet, ale žádná pořádně nezabrala? Zkuste jít na hubnutí jinak - s odborníkem...

  štítky článku hubnout, hubnutí, dieta, výživa, výživový poradce, výživový specialista

  celý článek »

  Návrat ztraceného sebevědomí

  11.9.2013, Kateřina Ondíková

  Bývaly doby, kdy svět byl jistě veselejší a tráva zelenější. Avšak vše si lidé od pradávna idealizují. Jedno však jde dopředu mílovými kroky! Jedná se o medicínu a především plastickou chirurgii. Když kdysi dávno naše babičky snili o menším nosu nebo plnějším dekoltu, byla to pouze toužebná myšlenka před spaním. Dnes, v době moderní plastické medicíny lidé nevyužívají ruce chirurga pouze k úpravě svého vzhledu po nehodě či nemoci. Lidstvo a především ženy jsou rozmařilé bytosti a plastickou chirgugii navštěvují především ke zvýšení svého sebevědomí.

  celý článek »

  Vyberte si kávu podle své chuti!

  3.9.2013, Kateřina Ondíková

  Spousta lidí si neumí představit začátek dne bez dobré kávy. Na kávu se zvou přátelé, staří známí, u šálku kávy se projednávají obchody důležité i méně důležité. Káva je tu s námi vlastně od stvoření světa, dalo by se říct. Pojďme se společně nechat omámit vůní kávy a podívat se na rozdíly mezi kávou zrnkovou a mletou.

  celý článek »

  Strašák Alzheimer - postavte se mu čelem dříve, než se s ním budete muset potýkat

  30.8.2013, Kateřina Ondíková

  Přestože jméno dal chorobě Alois Alzheimer již na počátku předminulého století, trpí touto nemocí stále více lidí a lék na ni není dodnes znám. Nemoc se nedá léčit, pouze zpomalit její průběh, správným životním stylem je však možné mozek posilovat a oddálit případné propuknutí nemoci.

  celý článek »

  Víno od nás s dopravou po Praze zdarma!

  29.8.2013, Kateřina Ondíková

  Ve víně je pravda, říká se. Jistě na tom leccos bude! Podle statistik se spotřeba vína v naší republice zvyšuje. Již dávno nepatříme pouze ke špičce konzumentům pivního moku, ale krok po krůčku si razíme cestu k dobrému vínu. Alkoholické nápoje bývají věc módní. Jednu sezonu se pijí slaďoučké likéry, rok na to skotská whisky. Dobré víno však zůstává v kurzu a nikdy nevyjde z módy!

  celý článek »

  Zelené čaje pro potěchu ducha a mysli

  21.8.2013, Kateřina Ondíková

  Zkuste se zamyslet a představte si nápoj, který můžete pít kdykoli, kdekoli a ještě vás dokáže zbavit neduhů nebo podpořit dobrou náladu svými lahodnými chutěmi a vůní. Stále vás nic nenapadá? Lidé tento nápoj pijí od pradávna, již ve staré Číně ho oslavovali. Ano, správně! Jedná se o čaj. Těžko bychom hledali na světě hojněji rozšířený nápoj než tento! Pojďme společně okusit malý šálek zeleného čaje a probádat spolu jeho blahodárné účinky.

  celý článek »

  Pobyt plný zážitků

  21.8.2013, Komerční sdělení

  Chystáte se na několik dní pryč z práce a nemáte už sílu vymýšlet, kam jet a čím naplnit program, abyste si váš drahocenný volný čas a ještě drahocennější dovolenou nevyplýtvali pouze na válení se někde v hotelu?

  celý článek »

  Načerpejte novou energii pomocí wellness pobytu

  4.8.2013, Kateřina Ondíková

  Léto je dobou odpočinku. Měli bychom zpomalit své pracovní tempo a více relaxovat. Jednoduše pomyslně hodit nohy nahoru na svůj pracovní stůl a vypnout! V naší uspěchané době je však volno luxusem, na který často zapomínáme nebo do nekonečna odkládáme. Koledujeme si tak doslova o kolaps celého organismu. Udělejte si čas nejen na sebe, ale i na svou drahou polovičku a oddejte se wellness pobytu!

  celý článek »
  1 3 4 5 6 7 8 9 13 26 38 50