Navštivte také: Horké kameny
komerční sdělení
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Děti a rodina

  RSS této rubriky

  Spokojené hnízdečko plné lásky a pohody. Zdánlivý sen či realita? Dobře vychovávat své děti, dát jim veškerou péči a být jim dobrým vzorem. Krásná idylka, na které se však musí soustavně pracovat. Mít spokojené manželství, s partnerem si rozumět i po letech společného soužití. Děti a rodina jsou to nejcennější, co v životě máme. Ať už nás v životě překvapí cokoli, je dobré vědět, jak se s tím vypořádat a jak se zachovat. Připravit děti do školy, výběr nového bytu či rekonstrukce domu. Inspirace a rady se nám hodí v každém směru. Sekce děti a rodina je tím pravým zdrojem rad, tipů a triků, jak se vypořádat i s vaší rodinkou.

  Domečky nejen na zahradu

  21.2.2013, Markéta Vocetková

  Už jste přemýšleli jaký dárek pořídit svým dětem? Jaro se blíží a jak všichni víme, hraček pro děti není nikdy dost. Co tedy zvolit? Třeba dárek, který vaše miláčky zabaví na dlouhé hodiny - Zahradní domek.

  štítky článku domečky, zahradní domečky

  celý článek »

  Domov jako ze škatulky

  19.2.2013, Kateřina Ondíková

  Abychom se cítili ve svém bytě či domě příjemně a pohodlně, je nutné mu věnovat víc než jen úklid z nutnosti. V dnešní uspěchané době, kdy není na nic čas, jistě nechceme žít před víkendem představou o dvoudenním precizním úklidu!

  celý článek »

  Sekačky na trávu

  17.2.2013, Kateřina Ondíková

  Všichni zahrádkáři a majitelé trávníku mi dají jistě pravdu, jak je důležité mít kvalitního pomocníka při údržbě vašeho trávníku. S nadsázkou můžeme mluvit o kadeřníkovi vašeho trávníku. Když se v zimě přežene tuhý mráz, kopy sněhu leží na trávě několik dlouhých měsíců, pak se zelený koberec zotavuje několik dlouhých jarních týdnů. Pokud však tráva od prvních teplých paprsků roste o sto šest, nezbývá než se porozhlédnout po sekačce na trávu.

  celý článek »

  Píšeš, píšu, píšeme.

  14.2.2013, Martina Kaushiková

  Nejste si jistí, že Vaše dítě bude jednou umět psát, aniž by použilo klávesnici počítače a textový program? Učte ho psací návyky už odmala.

  štítky článku psaní, psací, děti, písanka

  celý článek »

  Podnájem se vším všudy

  8.2.2013, Kateřina Ondíková

  Hledáte podnájem a nemůžete najít ten pravý? Rádi byste se osamostatnili a odešli od rodičů? Přijde vám to jako nesplnitelný sen, který zapudíte dříve, než ho vyslovíte nahlas? Nezoufejte, pokud jediným a podstatným zádrhelem jsou finance, není nic ztraceno! A opravdu tento článek není a nebude o bezúročných půjčkách na bydlení, nebojte se.

  štítky článku podnájem, bydlení, vlastní bydlení

  celý článek »

  Učení nemusí být mučení

  16.1.2013, Markéta Vocetková

  Vzdělávat se a učit se novým dovednostem. Není to jen záležitost školních let. Ale abychom byli ve svém snažení úspěšní, je třeba mít kvalitní studijní materiály.

  štítky článku učení, studium, vzdělávání, učebnice

  celý článek »

  Vydělávat lze i zábavně!

  14.1.2013, Markéta Vocetková

  Mít něco za rukou, šetřit si na dovolenou či mít prostě pocit jistoty. Málokdo má však možnosti a čas na vedlejšíí práci. Pasivní příjem je tak snadným a tedy ideálním řešením pro každdého.

  štítky článku výdělek, práce, finance

  celý článek »

  Pronájem skladů tím nejlepším řešením

  14.1.2013, Markéta Vocetková

  Stejně jako při vaření potřebujete správné ingredience, v určitých odvětvích podnikání potřebujete prostory. Koupě nemovitostí není levná záležitost, ovšem je zde i alternativa - pronájem skladů.

  štítky článku podnikání, práce, pronájem budov, sklady

  celý článek »

  Co s penězi od Ježíška? Víme, co si koupit!

  5.1.2013, Alice Jendelová

  K Vánocům dostáváme často peníze, a když je po svátcích, přemýšlíme, co si pořídit. Máme pro vás pár tipů.

  celý článek »

  Novoroční předsevzetí aneb slib sám sobě

  28.12.2012, Kateřina Ondíková

  Nový rok značí věci nové, vytoužené, lepší. Každoročně se tváříme začátkem ledna jako jiní lidé. Snažíme se neopakovat chyby jako v roce předešlém, napravovat svou budoucnost. Na konci roku rekapitulujeme, hodnotíme a utěšujeme se myšlenkou, jak se během pár hodin ocitneme v novém roce a vše zlé a nepovedené jako mávnutím kouzelného proutku pomine. Abychom naší naivitu ještě podpořili, vymýšlíme si různé novoroční předsevzetí, jimiž chlácholíme především sami sebe.

  štítky článku novoroční předsevzetí, Nový rok, novoroční slib

  celý článek »
  1 10 13 14 15 16 17 18 19 27 36