Navštivte také: Horké kameny
komerční sdělení
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Krása a móda

  RSS této rubriky

  Ne vždy jsme si jisté, které šaty padnou naší postavě, jak se nalíčit či jaké kabelky budou v kurzu pro vybranou roční dobu a nejedna z nás hledá rady a inspiraci. Krása a móda nás zajímají snad od přírody a každá z nás se chce cítit jako bohyně krásy. Není lehké toho dosáhnout, avšak krása a móda nejsou spojené jen s modelkami, ba právě naopak se zaměřují na krásu každé ženy. Nejnovější trendy v účesech, nailartu a líčení, žhavé tipy na změnu šatníku. Objevujte kouzla krásy a módy, inspirujte se a vybírejte.

  Pořiďte si trendy letní šaty

  13.8.2013, Alice Jendelová

  Léto je v plném proudu a ve vašem šatníku ještě chybějí trendy šaty? Napravte to. Využít je můžete k vodě i na večerní párty.

  štítky článku šaty, léto, trendy

  celý článek »

  Dámské šaty na léto i zimu

  12.8.2013, Komerční sdělení

  Připadá vám, že váš šatník neobsahuje dostatečné množství elegantních a sexy dámských šatů? Přála byste si nějaké, které budou přesně odpovídat vaší velikosti a zvýrazní vaši ženskost? Chcete zachovat svůj styl, ale přesto být trendy a jít s módou? Preferujete pouzdrové a uzavřené krátké…

  celý článek »

  Letní šaty pro každou z nás!

  1.8.2013, Kateřina Ondíková

  Ženy jsou od jaktěživa marnivé bytosti! Proč by ne! Můžeme si to dovolit. Vždyť za věčnou péči o domácnost, děti, příbuzné, domácí mazlíčky a teplé večeře, si radost v podobě nového oblečení či jiného doplňku jednoznačně zasloužíme! V době parních letních dnů, jako jsou právě teď, není žádný hřích pořídit si krásné nové letní šaty!

  celý článek »

  Spodní prádlo pro pravé muže!

  22.7.2013, Kateřina Ondíková

  Móda není záležitostí pouze žen. I naši muži chtějí být krásní a držet krok na poli světového odívání. Abychom jim mohli dopřát to nejlepší, máme pro vás nový eshop zaměřený na pánské spodní prádlo. Všechno, na co si naši muži vzpomenou, bude splněno, pokud se před námi ženami objeví v našem spodním prádle!

  celý článek »

  Vůně léta, aneb vyberte si oblíbený parfém!

  9.7.2013, Kateřina Ondíková

  Pro mnohé z nás je léto obdobím odpočinku a krásných slunných dnů. Abychom se mohly smyslně užívat každý krásný den, měli bychom najít ten pravý parfém, který z nás udělá éterické víly! Zapomeňte na těžké zimní parfémy. Lehkost, jako mořský vánek, vůně rozkvetlé lesní louky! To je to pravá vůně letošního léto.

  celý článek »

  Nákup v second handu jako adrenalinový sport!

  4.7.2013, Kateřina Ondíková

  Nakupujete rády? Málokterá žena odpoví negativně! Je to neodmyslitelná vlastnost, která k ženám patří stejně, jako sedánky s kamarádkami. Chlapy mají své pivo a fotbal, my nákupy! Chcete-li však nakupovat s rozumem, zapomeňte na drahé módní domy a řetězce. Buďte chytré! Naplánujte si s kamarádkami den plný zábavy a dejte nakupování nový rozměr.

  celý článek »

  Vlasy jako z titulní strany časopisů!

  3.7.2013, Kateřina Ondíková

  Říká se, že vlasy jsou korunou krásy! Těžko by někdo mohl odporovat. Vždyť zdravé krásné vlasy jsou víc, než kde jaké drahé doplňky. Aby však hustý porost naší hlavy bez známky poškození mohl prospívat, musíme mu dopřát tu pravou péči. Jedině s kvalitními pomocníky dosáhnete zdravé lesklé hřívy, jež vám bude každý závidět!

  celý článek »

  Jak být krásná v dešti

  3.6.2013, Kateřina Ondíková

  Znáte eleganci a půvab Londýňanek? Půjčeme si od nich společně pár typů, jak přežít deštivé dny s půvabem nám vlastním. Proč bychom měly být zachmuřené a zamračené na celý svět, jen kvůli pár kapkám deště? Buďme chytré a vyzrajme na uplakané počasí po svém!

  celý článek »

  Jak vytvořit perfektní drdol

  2.6.2013, Kateřina Ondíková

  Vlasy jsou nejkrásnější ozdobou ženy! To je pravda odvěká po celá staletí a nebude tomu jinak. My ženy si s našimi vlasy lámeme hlavu den co den. Každé ráno stojíme nespokojeně před zrcadlem a lamentuje nad naším účesem. Rádi se svou kšticí experimentujeme a málokdy jsme spokojené. Pokud můžeme vytvořit elegantní drdol za pár vteřin, neváháme! Poradíme vám, jak na to. Je to hračka!

  celý článek »

  Tašky přes rameno - nestárnoucí klasika

  2.6.2013, Kateřina Ondíková

  Muži a móda. Občas dost zapeklitá, až výbušná kombinace. Pokud se jedná o doplňky, jakými jsou třeba peněženky nebo tašky, je to ještě složitější. V případě, že váš muž nemá zrovna v lásce poslední výkřiky světových návrhářů, nezoufejte! Český výrobce tašek vám již celá desetiletí nabízí nesmrtelnou klasiku v podobě tašek přes rameno.

  celý článek »
  1 3 4 5 6 7 8 9 10 20 29 38