Navštivte také: Horké kameny
komerční sdělení
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Krása a móda

  RSS této rubriky

  Ne vždy jsme si jisté, které šaty padnou naší postavě, jak se nalíčit či jaké kabelky budou v kurzu pro vybranou roční dobu a nejedna z nás hledá rady a inspiraci. Krása a móda nás zajímají snad od přírody a každá z nás se chce cítit jako bohyně krásy. Není lehké toho dosáhnout, avšak krása a móda nejsou spojené jen s modelkami, ba právě naopak se zaměřují na krásu každé ženy. Nejnovější trendy v účesech, nailartu a líčení, žhavé tipy na změnu šatníku. Objevujte kouzla krásy a módy, inspirujte se a vybírejte.

  Hodinky, které musíte mít!

  13.11.2013, Kateřina Ondíková

  Vše podléhá módě a trendům. Stejně tak je tomu i u hodinek. Tyto malé mechanické pomůcky na měření času doprovázejí neodmyslitelně lidské zápěstí už staletí. Správný gentleman se pozná podle kvalitních hodinek a pravá dáma znalá módy přesně ví, jaký typ a tvar je teď právě v hledáčku světových mol a designérů. Hodinky dokáží podtrhnout vaší individualitu a osobitost!

  celý článek »

  Překvapte svého partnera smyslným oblečkem!

  11.11.2013, Radka Kapuciánová

  Potěšte svého partnera něčím novým, originálním. Co vyzkoušet lechtivý obleček s vhodně zvolenými doplňky a sexy lodičkami...?

  štítky článku sexy oblečení, sexy prádlo, sexy vzhled, spodní prádlo, prádlo, dárek, dárek k Vánocům, erotické pomůcky, erotické spodní prádlo, erotické prádlo

  celý článek »

  Buďte stylová i na podzim

  29.10.2013, Komerční sdělení

  Ženy se chtějí líbit nejen v každém věku, ale také za každého počasí a ročního období. Zdá se vám podzim šedivý a nudný? Podzim je ve skutečnosti krásné a barevné roční období, které však občas provází neoblíbený déšť a mlhy. V těchto zamračených dnech můžete svět rozzářit samy! Buďte…

  celý článek »

  Krásná a sexy i v těhotenství!

  15.10.2013, Radka Kapuciánová

  Kde sehnat vkusné a padnoucí oblečení pro nastávající maminku? Čtěte dále a dozvíte se...

  štítky článku oblečení, těhotenství, těhotné, móda, eshop

  celý článek »

  Citlivá dětská pokožka si zaslouží řádnou péči. Co je pro Vaše miminko nejlepší?

  13.10.2013, Komerční sdělení

  Věděli jste, že pokožka Vašeho miminka je pětkrát tenčí a citlivější než pokožka dospělého člověka? Proto by kosmetika, kterou dětskou pokožku ošetřujete, neměla obsahovat žádné škodlivé látky a měla by být maximálně šetrná.

  celý článek »

  Vlasy jako z titulní strany

  1.10.2013, Kateřina Ondíková

  Ženy chtějí být vždy perfektní. Krásná postava, garderoba, skvělý parfém. O naše tělo pečujeme od narození. Bělíme si náš dokonalý úsměv, držíme diety ke štíhlejší linii. Naši korunou krásy jsou vlasy! Všechny si přejeme krásnou lesklou zdravou hřívu po pás. Hustou, bez nutnosti dlouhodobé úpravy, jež ji dovede k tíženému výsledku. Kdo z nás je však majitelkou hřívy snů? My smrtelnice si k ní však můžeme pomoci vhodnými pomocníky!

  celý článek »

  Obuv německé kvality!

  26.9.2013, Kateřina Ondíková

  Dnešní trh nám nabízí široký výběr oblečení i obuvi. Jednoznačně naše malá země uprostřed Evropy však patří k nejdražším státům, co se týče nákupů módy a módních doplňků. Vybírejme své nové kousky našeho šatníku s rozvahou. Dvakrát měř, jednou řež, pak věnujte obuvi. Není nic horšího, než zničená chodidla, otlaky a zborcená klenba! Vsaďte na značkovou obuv, která vám sedne.

  celý článek »

  Vyberte si kozačky již nyní!

  19.9.2013, Komerční sdělení

  Překvapily Vás chladné zářijové dny a rozhodli jste se již nyní připravit dobře na příchod zimního počasí? Základem proto, aby člověk prožil zimu bez zdravotních potíží, je rozhodně teplé zimní počasí. Součástí této podmínky jsou rozhodně také kvalitní teplé boty.   Přesně takovou obuv…

  celý článek »

  Když šperky tak Swarovski

  11.9.2013, Alice Jendelová

  Značku Swarovski si oblíbil snad každý. Návrháři, designéři i výrobce technologií zakomponují tyto broušené kameny skoro všude. A kdo by netoužil po šperku?

  štítky článku šperky, šperky Swarovski, swarovski, bižuterie, náušnice

  celý článek »

  Pohodlná móda na spaní

  3.9.2013, Kateřina Ondíková

  Každý máme svůj kus oblíbeného oblečení, ať už je jakkoli starý. Milujeme rozdrbané džíny, oprané kdysi černé tričko. Pokud se však jedná o spací oblečky, česky řečeno pyžama, pak je to ještě složitější! Noční košilky vs. dámské pyžamo, to je opravdu souboj na ostří nože! Což takhle zvolit noční outfit podle chuti?

  celý článek »
  1 2 3 4 5 6 7 8 10 20 29 38