Navštivte také: Horké kameny
komerční sdělení
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Sex a vztahy

  RSS této rubriky

  Vyznat se v mysli mužů, pochopit ideální partnerské soužití a budovat si své milostné vztahy. Co ale dělat, když to v posteli neklape? Je to chyba vaše nebo partnera? O citlivých tématech se nerady bavíme, ale rada by se nám občas hodila. Jak zaujmout muže na první pohled? A jak si ho udržet? Sex a vztahy nejsou jen věcí opačného pohlaví. Mít dobrý vztah s kamarádkou také stojí značné úsilí. Člověk se celý život učí a ani sex a vztahy by neměly být výjimkou. Přiučte se v milostném životě i vztazích mezi lidmi!

  Noční život začíná až v té pravé společnosti!

  24.3.2013, Kateřina Ondíková

  Hledáte místo, kde se můžete skvěle pobavit a zároveň se odpoutat od starostí všedních dnů? Pak je ten pravý čas na návštěvu nočního podniku! Krásná a milá společnost čeká právě na vás. Podnik s garancí tradice a nejlepších dostupných služeb vás zaručeně dostane!

  celý článek »

  Jiná tvář, stejný muž?

  23.2.2013, Markéta Vocetková

  Muži přicházejí, muži také odcházejí. Ovšem je každý z nich jiný? Nebo si vybíráme jednoho muže v jiném obleku? Není novinkou, že nás přitahuje stejný typ mužů. Možná je na čase přemýšlet nad tímm jinak.

  štítky článku muži, vztahy, láska, sex

  celý článek »

  Když dva chtějí totéž

  13.2.2013, Kateřina Ondíková

  Společnými jmenovateli hádky jsou nedorozumění a odlišný názor. Jistě je mnohem více důvodů, tyto však patří k těm hlavním. Každý den se potkáváme a střetáváme s lidmi. Ve škole, zaměstnání, v městské hromadné dopravě. Musíme mít nepatrnou špetku diplomacie, abychom den přežili bez úhony a ztráty kytičky. Co se týče vztahů partnerských, stačí jen sociální cítění a chladná hlava, tolerance nestačí.

  štítky článku láska, vztahy, partnerství

  celý článek »

  Milostný trojúhelník - jak z něj vyváznout se zdravou kůží, ale i duší

  6.2.2013, Markéta Vocetková

  Ne vždy jsou naše partnerské vztahy růžové. Můžeme se dostat do situace, kdy bojujeme o našeho vysněného partnera s konkurencí jiné ženy nebo naopak dva muži mohou soutěžit o nás. Nikdy to není jednoduché a téměř vždy to zamíchá vztahy kolem vás.

  štítky článku Láska, milostný trojúhelník, vztahy, sex, přátelství

  celý článek »

  Vztah na dálku

  12.1.2013, Kateřina Ondíková

  Udržujeme různé druhy vztahů. Kamarádské, rodinné, formální i neformální a ty nejzapeklitější ze všech - milostné. Každý z nás má právo nakládat se svým životem po svém. Můžeme si najít řešení jen sami pro sebe, které nám sedne na míru. Vztah se odjakživa týkal dvou lidí, a proto musíme respektovat i přání na opačné straně, tudíž přání našeho protějšku. Pokud jeden bude chtít jít do vztahu na dálku a druhý nikoli, příliš toho nesvedeme.

  štítky článku vztah na dálku, vztahy, láska

  celý článek »

  Proč milujeme "zlobivé kluky"?

  31.12.2012, Kateřina Ondíková

  Znáte přísloví o zlých a hodných holkách? Končí větou, ty zlobivé se dostanou všude. Tak je to i v životě. Pokud si vybíráme potencionální partnery, dřív nebo později dojdeme k závěru, že ve vztahu je největším zabijákem nuda. Když máte doma oddanou polovičku, je to záviděníhodné. Ale kdy dojdeme k závěru, že jistota jde ruku v ruce se stereotypem?

  štítky článku zlobivý kluci, vztahy, vysněný princ

  celý článek »

  Láska a peníze, jakou má cenu?

  21.12.2012, Kateřina Ondíková

  Největší cit v životě člověka je láska. Na tom se jistě shodneme. Láska se pojí ruku v ruce s nenávistí. Je to její sestra, její pravý opak. Každý z nás byl minimálně jednou zamilovaný. Někteří i vícekrát. Láska je dar, ale zároveň i prokletí. K narození bychom měly zároveň dostávat i manuál, jak se s takovým citem poprat. Pro lásku jsme schopné udělat prakticky cokoli. Být lepším člověkem, obětovat svůj život.

  štítky článku láska, milovat, mít rád, vztahy

  celý článek »

  Erotické pomůcky už dávno nejsou tabu. Objevte je i vy!

  17.12.2012, Markéta Vocetková

  Udržet partnera při chuti, nezevšednět si a neustále po sobě toužit. Se správným receptem to není vůbec těžké.

  štítky článku Erotika, Sex, vztahy

  celý článek »

  Bude svatba, jak se na ni připravit!

  16.12.2012, Radka Kapuciánová

  Jaké zvolit snubní prsteny? A co vás všechno čeká při svatebních přípravách?

  celý článek »

  Sexuální snář aneb co vlastně znamenají vaše sny?

  8.12.2012, Alice Jendelová

  Naše sny mohou znamenat ledacos. Některé z nich mají sexuální význam, i když třeba v samotném snu o sex nejde.

  štítky článku sex, skupinový sex, sexuální sny, sexuální snář

  celý článek »
  1 2 3 4 5 7 9 12