Navštivte také: Horké kameny
komerční sdělení
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Krása a móda

  RSS této rubriky

  Ne vždy jsme si jisté, které šaty padnou naší postavě, jak se nalíčit či jaké kabelky budou v kurzu pro vybranou roční dobu a nejedna z nás hledá rady a inspiraci. Krása a móda nás zajímají snad od přírody a každá z nás se chce cítit jako bohyně krásy. Není lehké toho dosáhnout, avšak krása a móda nejsou spojené jen s modelkami, ba právě naopak se zaměřují na krásu každé ženy. Nejnovější trendy v účesech, nailartu a líčení, žhavé tipy na změnu šatníku. Objevujte kouzla krásy a módy, inspirujte se a vybírejte.

  Jak správně pečovat o vlasy?

  25.11.2014, Komerční sdělení

  Ať už je léto nebo zima, pokud chceme krásné a zdravě vypadající vlasy, měli bychom se o ně starat po celý rok. Bohužel stejně jako u pleti, tak i na vlasech se vše podepisuje. Na kvalitu vlasů má špatný vliv např. stres, špatná nálada, nepříznivé počasí, zásahy do organismu nebo špatně zvolená kosmetika. Některé faktory lze omezit, jiné ne. Pro zdraví a krásu vlasů se tedy zaměříme na ty faktory, které lze nějakým způsobem ovlivnit. Důležité je dodávat vlasům výživu zevnitř i zvenku.

  celý článek »

  Romantická večeře díky paelle

  22.11.2014, Komerční sdělení

  Strávili jste letošní letní dovolenou ve Španělsku a nyní se Vám stýská po lahodné chuti paelly? Díky internetovým stránkám Španělské recepty nemusíte smutnit a můžete si tuto lahodnou pochoutku typickou zejména pro Valencii připravit u Vás doma. Paella je pokrmem, který je podobný nám známému…

  celý článek »

  Používejte k nákupu slevové kódy

  19.10.2014, Alice Jendelová

  Ušetřete při nakupování na internetu pomocí slevových kódů.

  štítky článku slevy, sleva, slevový server, slevové nabídky

  celý článek »

  SOS pomoc na mastné vlasy

  18.10.2014, Alice Jendelová

  Známe to všechny. Večer vypadají vlasy ještě dobře, ale ráno už by potřebovaly umýt. Pokud patříte také k těm, co mají ráno naplánovanou každou minutu a nestíhají si mýt hlavu, máme pro vás pár tipy, jak lehce mastné vlasy schovat.

  štítky článku mastné vlasy, účesy, tip, rady, vlasy

  celý článek »

  Dámské kozačky

  14.10.2014, Komerční sdělení

  Po krásném slunečném víkendu se o slovo přihlásilo pochmurné podzimní počasí, které nasvědčuje, že letošní zima na sebe nenechá dlouho čekat. To je také jeden z důvodů, proč bychom neměli otálet s výběrem zimní obuvi. Zejména dámská zimní obuv v podobě kozaček v sobě skrývá tu přednost, že…

  celý článek »

  Podzimní nákupy obuvi čekají

  25.9.2014, Komerční sdělení

  Léto je nenávratně pryč a na záda nám dýchají první chladnější podzimní dny. A s tím samozřejmě souvisí i správná příprava obuvi, která nás před zimou dostatečně ochrání a ve které se budeme cítit dobře a pohodlně. Prozkoumejte tedy, zda váš botník obsahuje minimálně jeden pár vycházkové…

  celý článek »

  Plavková sezóna 2014 – jaké jsou trendy? Máte malá prsa, víme jak je zvětšit!

  11.7.2014, Tomáš Skála

  Každá žena rok co rok řeší stejný problém – jaké plavky si vzít sebou na dovolenou? Léto je v plném proudu a tak je nejvyšší čas doplnit svůj šatník a vzbudit pozornost každého muže! Podívejte se, jaké jsou aktuální trendy.

  štítky článku plavky 2014

  celý článek »

  Máte rádi značku Tommy Hilfiger? A víte, že...

  28.6.2014, Tomáš Skála

  Máte rádi kvalitní oblečení, které padne a zároveň je moderní, svěží a příjemné? Pak by vám neměla uniknout žádná kolekce od značky Tommy Hilfiger.

  celý článek »

  Baculky jsou sexy

  14.6.2014, Komerční sdělení

  Tohle tvrzení však platilo naposledy v 18. století. Dnes se ženy chtějí co nejvíce přiblížit slečnám z ženských časopisů a modelkám z celosvětových módních mol. Některé z nás mají to štěstí, že mohou sníst, co jim pod ruce přijde a nepřiberou ani deko. Většina z nás však takové štěstí nemá a k vysněné postavě si musí dopomoci.

  celý článek »

  Hodinky jako ideální dárek? Proč ne!

  4.6.2014, Tomáš Skála

  Chodit včas je výsada králů říká se. Hodinky dnes však již nejsou jen pouhým nástrojem, který nám měří čas. Dnes jsou hodinky brány jako módní doplněk. Především u mužů se tento doplněk zabydlel, snad proto, že náramky, náušnice či řetízky jsou až příliš typicky ženské. A tak, když muž slaví kulaté narozeniny a nevíte, co mu vlastně dát, můžou to být právě hodinky, které téměř každého muže potěší.

  celý článek »
  1 2 3 4 5 10 20 29 38