Navštivte také: Horké kameny
komerční sdělení
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Je mladší partner správnou volbou? Máme odpověď!

  14.11.2012, Alice Jendelová

  Chodíte s mladším mužem a máte pochyby, jestli to není, nebo jednou nebude, problém? Nemusíte je mít. Může to mít i své výhody.

  Když je to o pár let

  Ano, když vám bylo osmnáct a jemu čtrnáct, pravděpodobně byste to, že se do vás zamiloval, považovaly za roztomilé, ale teď když je vám třicet, je to už jiné, že? Předně vypuďte tyto myšlenky z hlavy a poznámky kamarádů s úsměvem přejděte. Uvidíte, že pak to brzy přejde i je.

  Když je to o pár desetiletí

  Nalijme si čistého vína. V případě, že je vám pětačtyřicet a chodíte s mužem o deset, patnáct nebo i dvacet let mladším, už to může být trochu horší. Poznámky přátel přitvrzují na: „Vždyť bys mohla být jeho matka,“ a je nutné počítat s občasnými trapnými situacemi na veřejnosti. Ne každý totiž bude předpokládat, že ten mladík po vašem boku, je váš milenec.

  Navíc se dost často stává, že již máte z předchozího vztahu děti, které bývají zhruba ve stejném věku jako váš partner. A nemusí s vámi sdílet nadšení ze svého nového tatínka.

  Má to své plusy

  To, že je váš přítel o pár let mladší, má i své výhody. Jednou z nich je bezpochyby sex. Mladší muži vydrží déle, více experimentují a přitahují je starší ženy. Připadají jim zralé a mají pravdu. Ženy jsou na sexuálním vrcholu kolem pětatřiceti let, muži kolem dvaceti. A po pravdě, kdo by nedal přednost mladému vypracovanému tělu?

  Pomoci vám to může i psychicky. Budete si více užívat života a takový vztah vás omladí. A důvodem, proč se vám líbí chodit s mladším mužem, může být i to, že jste ráda ve vztahu dominantní. Líbí se vám, když k vám partner vzhlíží, nebo ho vy ráda hýčkáte a pěstujete.

  Jde pouze o vás

  Nejdůležitější je, abyste byla ve vztahu spokojená a nemusela si na nic hrát. Měla byste být hlavně sama sebou, protože pokud se budete stále snažit být někým jiným, bude vás to hodně vyčerpávat, i když to z počátku nepocítíte.

  Není to váš případ? Bere vás partner takovou, jaká jste, váš věk neřeší a vy jste šťastná? Potom je přeci vše v pořádku. Užívejte si svůj vztah a kašlete na to, co si myslí ostatní.

  Přečtěte si také: