Navštivte také: Horké kameny
komerční sdělení
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Tip na dárek pro muže i děti: RC Modely!

  2.11.2012, Alice Jendelová

  Lámete si hlavu co pod stromeček? Každý chlap a kluk bude nadšený z RC modelu!

  Vánoce se blíží a spolu s nimi i starost co komu k Vánocům. Pro ženy je nejtěžší vymyslet, jaké vánoční dárky dát pod stromeček partnerovi či synovi, protože, přiznejme si, nakupovat pro ženy je snazší. Jednou z variant k přemýšlení mohou být RC modely. Že váš drahý žádný model nemá? Nevadí, můžete začít něčím pro začátečníky a třeba váš milovaný získá nového koníčka.

  Pořiďte mu ferrari!

  Využít můžete například obchodu RC Guru, které nabízí vrtulníky, lodě, tanky, samozřejmě auta a další modely. Navíc zde lze levně získat i příslušenství a náhradní díly. Dopřát mu můžete i jízdu s ferrati, mercedesem či Aston Martinem na detailně zpracované autodráze. Auta jsou vybavena výkonným motorem, stavitelným magnetem, ARS vodícím prvkem, světly a odpružením kol.

  Chtěl být pilotem?

  Můžete mu splnit dětský sen o tom být pilotem. RC Guru nabízí letadla i vrtulníky. A to ne jen tak obyčejné. Vybírat můžete mezi vrtulníky, které zvládají kotrmelce, mají hliníkové tělo a špičkovou stabilitu, nebo letadly, kde najdete dvě stě položek. Stačí si jen vybrat. My vám můžeme doporučit model SKY CLIMBER RTF 2,4GHz set, který má střídavý motor s regulátorem, s osazenými 4 servy, RC soupravou s indigo podsvíceným LCD displejem 2,4GHz.

  Máte doma ornitologa?

  Pokud hledáte spíše něco méně technického, můžete koupit rádiem řízeného bionického ptáka. Kopíruje pohyb klasického ptáka a dosah má až sto metrů. Navíc je u něj i možnost multi-player.

  Na internetu i v obchodě

  Pokud nevíte, co by bylo to pravé, nebo máte jakkékoliv otázky, ochotně vám poradí zkušení modeláři po telefonu nebo přímo v kamenné prodejně na Praze 7, kde se můžete na model i podívat. Všechny modely jsou skladem, je tedy zaručené rychlé dodání, nemusíte se bát, že by dárek do Vánoc nepřišel. Navíc vám přijde v neoznačeném balíku, nic nebude prozrazeno. Poštovné je velmi příjemné a nad 2990 Kč dokonce zdarma.

  Přečtěte si také: