Navštivte také: Horké kameny
komerční sdělení
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Články autora: Komerční sdělení

  Březen je nejlepší měsíc pro nákup nové matrace. Řekneme vám proč

  18.3.2015, Komerční sdělení

  21. března začíná jaro a to znamená minimálně dvě věci - jarní úklid a jarní únavu. Pokud ale úklid zahájíte v ložnici, únava se vám obloukem vyhne.

  celý článek »

  Jak se projevuje tříselná kýla?

  14.3.2015, Komerční sdělení

  Kýla je onemocnění, kdy je vytlačena část břišní dutiny do její stěny, v případě tříselné kýly se jedná o vytlačení do tříselného kanálu. Tříselná kýla se tvoří v místech zeslabené břišní stěny. Kýla, hlavně břišní a tříselná, jsou poměrně běžným onemocněním, nicméně se rozhodně…

  celý článek »

  Jak uspořádat maturitní ples?

  27.2.2015, Komerční sdělení

  Čtvrtý ročník střední školy v sobě neskrývá pouze tvrdou přípravu na maturitu, ale také je zde čas na zábavu. Je to doba, kdy třídy pořádají maturitní plesy. Uspořádat ples, na který nikdo nezapomene, dá mnoho práce. Ale jak se říká, bez práce by nebyly koláče, a proto za to veškerá…

  celý článek »

  Aktovka: Jarní trend, který sluší každému!

  21.2.2015, Komerční sdělení

  Jestli existuje jeden opravdu univerzální aktuální trend, jsou to aktovky. Sluší opravdu každému a rozhodně ozvláštní i váš každodenní pracovní outfit. Pánové, otrhaný batoh na notebook nechte doma. Dámy, nudnou černou kabelku, kterou nosíte do práce každý den, pověste na hřebík. Jsou tady trendy jarní aktovky!

  celý článek »

  Kvalitní materiály pro zahradní nábytek? Umělý ratan a hliník!

  21.2.2015, Komerční sdělení

  Bez kvalitního a vizuálně zajímavého nábytku si většina z nás svou zahradu už ani nedovede představit. Pro jaký materiál se ale rozhodnout, zvažujete-li nákup nového nábytku na zahradu?

  celý článek »

  Bydlení pro mladé – jakou lokalitu vybrat?

  23.12.2014, Komerční sdělení

  Podnájem je dobrou volbou, jak se někde zabydlet, a to i jako student. Mladí lidé hledají perspektivní bydlení, ať už přechodné či trvalé. Pokud jste student a hledáte byt k pronájmu, přečtěte si pár zajímavých tipů, podle kterých vybírat.

  celý článek »

  Vkusné pracovní oděvy

  21.12.2014, Komerční sdělení

  Asi každý z nás se alespoň jednou za život setkal s nevzhlednými až ošklivými pracovními uniformami. Ještě horší situace pak je, když takové pracovní uniformy musíte dokonce nosit vy sami. Mnohdy jsou tyto oděvy rovněž vyrobeny z nekvalitních a nepohodlných materiálů. Jestliže…

  celý článek »

  Co připravit na oslavu?

  4.12.2014, Komerční sdělení

  Má-li Vaše dítě opět narozeniny, bylo by vhodné přichystat pro narozeninovou oslavu. Co je však nutné na takovou oslavu připravit, aby nic nechybělo a Vaše dítko bylo spokojené. To si řekneme v tomto článku, který Vám poskytne rady a tipy, co by na žádné oslavě nemělo chybět.

  celý článek »

  Jak vybrat matraci pro alergika?

  29.11.2014, Komerční sdělení

  Počet lidí, kteří jsou na něco alergičtí, neustále roste. Život s alergií není nic jednoduchého, zvláště pokud máte alergii na roztoče, které se vyskytují v každém bytovém prostředí.

  celý článek »

  Kam za lyžováním? Rodinná dovolená v Rakousku

  28.11.2014, Komerční sdělení

  Léto už skončilo a před námi je období zimy. Mnoho lidí v této době začíná přemýšlet nad tím, kam se během vánočních svátků nebo po Novém roce vydají na hory. Pokud se Vám nechce cestovat příliš daleko, milujete dlouhé sjezdy s perfektně upraveným povrchem a měli zajištěné perfektní podmínky pro…

  celý článek »
  1 2 3 4 5 6 7 8 11 14