Navštivte také: Horké kameny
komerční sdělení
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Články autora: Komerční sdělení

  Chorvatsko – plnohodnotná dovolená u moře, která nevyždímá vaši peněženku

  21.12.2012, Komerční sdělení

  Ježíšek nám klepe na dveře a rtuť na teploměru nepříjemně klesá. Milovníci sněžných radovánek usilovně voskují lyže a snowboardy a nemohou se dočkat, až vyrazí do Alp nebo alespoň do Tater. Těm ostatním, kteří se spíše než v lyžákách cítí pohodlně v plavkách, nezbývá, než přetrpět zimu u…

  štítky článku chorvatsko

  celý článek »

  Kam na dovolenou? Navštivte slunné a tolik oblíbené Chorvatsko

  22.11.2012, Komerční sdělení

  Chorvatsko je oblíbeným prázdninovým letoviskem, do kterého každoročně míří stovky tisíc turistů z celého světa. Křišťálově čisté moře s podmořským životem, který zaujme nejednoho potápěče, voňavé borovicové háje uprostřed bílých pláží s malinkými oblázky a přátelští obyvatelé, kteří vás vždy pohostí něčím dobrým (nejčastěji vlastní pálenkou „Travaricou“ nebo „Rakijou“) – tak přesně tak lze charakterizovat jedinečné Chorvatsko.

  štítky článku dovolená, Chorvatsko

  celý článek »

  SOUTĚŽ o novou vůni pro muže Calvin Klein ENCOUNTER

  21.11.2012, Komerční sdělení

  Calvin Klein ENCOUNTER je návykovou směsí výrazného koření, hřejivého koňaku a smyslných dřev. Kontrast svěžesti a hřejivosti dodává vůni nový, osobitý výraz nesmlouvavé mužnosti. Soutěžíme o 10 vůní!

  štítky článku soutež

  celý článek »

  Soutěžte s námi o hračky, které rozvíjejí fantazii, vyhrává každý šestý!

  17.11.2012, Komerční sdělení

  Pojďte si s námi před Vánoci zasoutěžit o stavebnice Wange. Výhra může být skvělým dárkem pod stromeček pro vaše děti. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku a úžasná hračka, která podporuje dětskou fantazii, může být vaše.

  štítky článku soutež

  celý článek »

  Nuda v ložnici? Oživte ji sexy prádlem

  16.11.2012, Komerční sdělení

  Přemýšlíte, jak vyhnat nudu z ložnice? Překvapte svého partnera. Možností jak to provést je mnoho. Co takhle si obléknout nové sexy prádlo?

  štítky článku erotické spodní prádlo

  celý článek »

  Stylové Swarovski šperky pro neméně stylovou ženu

  8.11.2012, Komerční sdělení

  Když se na českém trhu objevil první šperk se vsazeným krystalem Swarovski, nikdo nemohl očekávat, že stojíme na pokraji doslovného „Swarovski šílenství“. Postupem času nás z nejrůznějších výloh oslňoval unikátní lesk a třpyt Swarovski krystalů, které nalezly uplatnění nejen ve šperkařství, ale také u mnohých technologických vychytávek nebo v oděvním průmyslu.

  štítky článku šperky, stylové šperky

  celý článek »

  Vylepšete kvalitu a délku sexu

  2.11.2012, Komerční sdělení

  Každý z nás by chtěl určitě prožít milování co nejpříjemněji s délkou kolem 15 minut, jenže to je téměř nemožné. Je opravdu náhoda, pokud se v posteli sejdou 2 lidé se stejnou sexuální výdrží. Pro muže dochází akorát ke snižování ega a ženy si naopak neustálým připomínáním přestávají svých protějšků vážit. Jak teda na to?

  štítky článku délka sexu, lubrikační gel, sexshop, erotické pomůcky

  celý článek »

  Soustřeďte se na finanční poradenství ...

  19.10.2012, Komerční sdělení

  ... a kompletní administrativu přenecháte nám“, doporučují Adolf Vlk, výkonný ředitel společnosti Finportal, a.s., a Rudolf Adam, člen dozorčí rady téže společnosti, kterým jsme položili několik otázek.

  štítky článku finanční poradenství

  celý článek »

  Neztrácejte čas výběrem vánočního dárku v e-shopu

  4.10.2012, Komerční sdělení

  Nakupování přes internet se stává rok od roku atraktivnější pro široké spektrum uživatelů internetu. Nabízí v relativně krátkém časem možnost prohlédnout si nabídky od více prodávajících a zvolit ten nejvhodnější produkt. Ušetříte nejen čas, ale i peníze. I proto letos jeden z …

  štítky článku vánoční dárky, parfémy

  celý článek »

  Jedeme k moři. Jak bezpečně na sluníčko?

  16.8.2012, Komerční sdělení

  K dobře strávenému létu pro nás, suchozemce, neodmyslitelně patří dovolená u moře. Těšíme se, jak si budeme plnými doušky užívat modrou slanou vodu, nekonečné písečné pláže a dny plné slunce.

  štítky článku sluneční brýle, dětská trička

  celý článek »
  1 4 7 8 9 10 11 12 13 14