Navštivte také: Horké kameny
komerční sdělení
 • Titulní stránka
 • Krása a móda
 • Sex a vztahy
 • Zdraví a relax
 • Děti a rodina
 • Recepty
 • Horoskopy
 • Soutěže
 • Články autora: Anna Dvořáková

  Online seznamky aneb cesta ke štěstí nebo riziko?

  30.10.2012, Anna Dvořáková

  Mezi dnešní trendy patří seznamování po internetu. A proč by také ne, když nám to technika umožňuje. A navíc v této době shonu a stresu je to pro mnohé jediná množnost, jak si najít partnera, a to jak na vážný vztah, tak na povyražení. Ale je to vždy bezpečné?

  štítky článku online seznamky, internetové seznamky, podvodné seznamky, nedůvěryhodné seznamky, seznámení na internetu, důvěryhodná seznamka, bezpečná seznamka

  celý článek »

  5 nejčastějších chyb při sexu

  22.9.2012, Anna Dvořáková

  Mnoho z nás je dělá, aniž bychom si to uvědomovaly. Chyby při sexu jsou běžnou součástí našeho života. Jaké jsou ty nejzákladnější a jak se jim bránit? Více se dočtete v tomto článku.

  štítky článku chyby při sexu, předstírání orgasmu, sex, vztahy, milování, stereotyp při sexu

  celý článek »

  Jak zlepšit paměť či zpomalit stárnutí

  3.9.2012, Anna Dvořáková

  Začátek nového školního roku je tady. Mnoha studentům končí prázdniny, vysokoškoláci nastupují do školy až v polovině září, či dokonce v říjnu. Období dovolených je pryč, končí léto a začíná depresivní podzim. Jak by se studenti měli dostat zpět do formy a pracující přepnout zpět do pracovního režimu? Více se dočtete v tomto článku.

  štítky článku podpora paměti, odstranění únavy, iq

  celý článek »

  Hemeroidy – jak, co a proč

  27.8.2012, Anna Dvořáková

  Hemeroidy dnes trápí 50 – 70% lidí středního, ale i mladého věku. Jsou to rozšířené zevní či vnitřní pleteně v oblasti konečníku, jakási obdoba křečových žil na dolních končetinách. Mnoho z nás řeší nepříjemný pocit různými mastmi či koupelemi, avšak to nestačí. Pokud nezačnete hemeroidy řešit včas, můžete skončit na operačním stole. A přesto stačí tak málo…

  štítky článku hemeroidy, léčba hemeroidů

  celý článek »

  Nejprapodivnější sexuální úchylky

  26.8.2012, Anna Dvořáková

  Mnoho lidí zná ty klasické, jako je například sadomasochismus a fetišismus. Ale říká vám něco formikofie, nozofilie či amaurofilie? Více se dočtete v tomto článku.

  štítky článku sexuální úchylky, sexuální praktiky

  celý článek »

  Život s psychickou chorobou

  25.8.2012, Anna Dvořáková

  Mnoho lidí to zažívá, ale jen málokdo o tom mluví. Psychiatrické statistiky uvádějí, že v průměru v každé generaci má 20% populace psychické potíže. V praxi jsou ale čísla mnohem vyšší a to jen proto, že mnoho lidí má strach o svých problémech mluvit či zajít za odborníkem.

  štítky článku psychická choroba, hraniční porucha osobnosti

  celý článek »

  Babyboxy - V popelnici umřu!

  10.8.2012, Anna Dvořáková

  Tento slogan, který je jako první k vidění na oficiálních stránkách českých babyboxů, vypovídá o všem. Projekt o babyboxech se snaží zajistit i nechtěným dětem, které by jinak matka odložila někde u popelnice, dobrý život. V současné době bylo zachráněno již okolo 75 dětí v celkem 51 babyboxech a číslo stále narůstá.

  štítky článku babybox, miminka, novorozenec

  celý článek »